Personal Coaching 21

Personal Coaching 21

800,00 zł

Program zmiany nawyków:


określenie błędnych nawyków,
omówienie jakimi nowymi nawykami możesz je zastąpić,
narzędzie coachingowe,
kontakt w trakcie możliwych kryzysów w trakcie trwania przemiany.

Spotkania: 
godzinne spotkanie wstępne via Skype, zoom lub video messenger odbywa się pierwszego dnia opieki, termin ustalimy wspólnie po zapisaniu się na coaching,
20 wieczornych kontaktów z opiekunem,
ocena postępów podczas spotkania podsumowującego – dodatkowe 30 min rozmowy.  

Dostawa w całym kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Czas realizacji od 3 do 6 dni roboczych. Wysyłki od poniedziałku do czwartku. Dostawa we Wrocławiu przez cały tydzień. 

Jeśli mieszkasz w innej miejscowości wyślemy kurację kurierem. Koszt takiej przesyłki to 19,90 zł i opłacasz go jednorazowo, nawet jeśli zamówiłaś kurację na 4 lub więcej tygodni.

Po zakupie otrzymujesz zestaw pasteryzowanych zup w tygodniowych porcjach.  Jeśli chcesz otrzymać od razu więcej zup (na przykład dla dwóch osób) zaznacz to w uwagach. 

Na terenie Wrocławia zamówiony zestaw zup dostarczamy bezpłatnie (minimalna wartość zamówienia to 200 zł).
Możesz również wybrać odbiór osobisty - zaznacz to w podsumowaniu.

Słoiki będą zapakowane w specjalnie do tego celu przygotowane grube kartony. Pamiętaj, mają trafić do ciebie w nienaruszonym stanie. Wierzymy, że nasz sposób i jakość pakowania uchroni je przed zniszczeniem. Jeśli jednak coś im się stanie w transporcie, nie martw się. Wyślemy kurację jeszcze raz na nasz koszt. Koniecznie daj nam znać korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio dzwoniąc do nas.

ZERO WASTE: Właściciel marki ZdrowaZupa.pl dba o środowisko i zachęca swoich klientów do tego, dlatego przyjmuje słoiki i wypłaca za nie kaucję zwrotną w wysokości 0,30 zł za sztukę.
Jest jednak kilka warunków: słoiki możemy odebrać z Wrocławia lub Warszawy (raz na dwa tygodnie) podczas kolejnej dostawy. Nie przyjeżdżamy po puste słoiki. Słoiki możesz oddać samodzielnie we Wrocławiu w naszym Punkcie Odbioru Body4Soul Studio przy ul. Wincentego Stysia 45, przy czym pamiętaj, że to miejsce nie jest czynne przez cały dzień, dlatego umów się pod nr tel. 572825000.  Jeśli chcesz odesłać słoiki kurierem przygotuj je:

NIE WYRZUCAJ NASZEGO KARTONU, DO NIEGO SPAKUJ PUSTE SŁOIKI - dzięki temu będą bezpieczne. Prosimy aby słoiki były wypłukane i pozbawione nakrętek, NIE MYJ ICH W ZMYWARCE! Etykietki są papierowe i bardzo łatwo schodzą ze słoika, ale pod bieżącą wodą, umycie w zmywarce znacznie utrudnia proces oczyszczenia z etykiety i może zapchać twoje urządzenie. Wypłucz słoiki i zapakuj do specjalnego kartonu. Daj nam znać mailem lub przez telefon o zamiarze wysłania słoików. Prześlemy Ci mailem etykietę i zamówimy kuriera. Wydrukuj etykietkę i daj kurierowi wraz z kartonem. Nie zwrócimy Ci kaucji ponieważ pokryjemy koszty transportu słoików, ważne jest jednak to, że opakowania wrócą do obiegu i będą ponownie użyte. Z pomocą naszych klientów odzyskaliśmy w ostatnim czasie wiele tysięcy słoików :)  Jesteśmy za to bardzo wdzięczni!