Personal Coaching 21

Personal Coaching 21

800,00 zł

Program zmiany nawyków:


określenie błędnych nawyków,
omówienie jakimi nowymi nawykami możesz je zastąpić,
narzędzie coachingowe,
kontakt w trakcie możliwych kryzysów w trakcie trwania przemiany.

Spotkania: 
godzinne spotkanie wstępne via Skype, zoom lub video messenger odbywa się pierwszego dnia opieki, termin ustalimy wspólnie po zapisaniu się na coaching,
20 wieczornych kontaktów z opiekunem,
ocena postępów podczas spotkania podsumowującego – dodatkowe 30 min rozmowy.  

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

Dostawa w całym kraju.

Na terenie Wrocławia zamówiony zestaw zup dostarczamy bezpłatnie (minimalna wartość zamówienia to 150 zł). Jeśli mieszkasz w innym miejscu wyślemy kurację kurierem. Koszt takiej przesyłki to 19,90 zł i opłacasz go jednorazowo, nawet jeśli zamówiłaś kurację na 4 tygodnie.

Słoiki będą zapakowane w specjalnie do tego celu przygotowane grube kartony. Pamiętaj, mają trafić do ciebie w nienaruszonym stanie. Wierzymy, że nasz sposób i jakość pakowania uchroni je przed zniszczeniem. Jeśli jednak coś im się stanie w transporcie, nie martw się. Wyślemy kurację jeszcze raz na nasz koszt. Koniecznie daj nam znać korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio dzwoniąc do nas.

Właściciel marki ZdrowaZupa.pl dba o środowisko i zachęca swoich klientów do tego, dlatego przyjmuje słoiki po zjedzonych zupach. Prosimy aby słoiki były wypłukane i pozbawione nakrętek, nie myj ich w zmywarce! I tak musimy to zrobić więc nie marnujmy wody.

Sprzyjamy naszym ciałom i Matce Ziemi, dlatego wybraliśmy szklane słoiki. Możesz je u nas zwrócić, kaucja za słoik to 0,30 zł. Warunkiem zwrotu kaucji jest to, że dostarczysz je samodzielnie do puntu odbioru przy ul. W. Stysia 45 – Body4Soul Holistic Studio.
Możemy je odebrać na terenie Wrocławia podczas kolejnej dostawy, nie przyjeżdżamy po puste słoiki.
Kiedy możemy użyć ponownie słoików cieszymy się, że możemy razem robić coś dla środowiska. Dostarcz je do miejsca odbioru, niech będą bez zakrętek i wypłukane. Jeśli masz pytania w tej sprawie skontaktuj się z nami.