CATERING DIETETYCZNY SŁUPSK

Zastanawiasz się, gdzie w Słupsku znajdziesz zdrowe jedzenie najwyższej jakości? Wybierz ręcznie produkowane smakołyki od Zdrowej Zupy! Możesz wybrać się w długi, nadmorski spacer i nie martwić się o napad niespodziewanego głodu. Pyszna, pełnowartościowa przekąska to świetny towarzysz dalekich wypraw..


Nasza żywność dietetyczna premium:

  • nie zawiera glutenu, laktozy, cukru i sztucznych dodatków,
  • ma certyfikowany skład,
  • może służyć jako uzupełnienie diety lub kuracja oczyszczająco-odchudzająca.

Zdrowe zupy

Catering dietetyczny Słupsk

Opinie naszych klientów

  • Opinie Google 5.0 (270 opinii)

SŁUPSK – ZDROWA ŻYWNOŚĆ?

Zdrowe: zupy, sosy, desery, pasty, soki/smoothie, chleby, czekolady to świetne przekąski w ciągu dnia. Wygoda, a do tego dostarczenie ciału odżywczego posiłku – czy może być lepiej? Takie gotowe danie możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Świetną opcją jest też dieta płynna (zupowa lub dieta sokowa i zupowa), która odciąża układ trawienny, oczyszcza organizm z toksyn i nadmiaru wody, a także wspiera pracę ważnych narządów. Dodatkowo napełnia energią i siłami witalnymi. Zdrowe, pełnowartościowe jedzenie to zawsze dobry wybór – w każdym miejscu, o każdej porze dnia i roku!

Nasze zupy na dowóz to rozwiązanie dla osób zabieganych, ceniących sobie wysokiej jakości pożywienie i ze schorzeniami jak celiakia, nietolerancje glutenu i laktozy, insulinooporność czy hashimoto.

Słupsk – zdrowa żywność
Dieta pudełkowa to przeszłość – my stawiamy na dietę słoikową

DIETA PUDEŁKOWA TO PRZESZŁOŚĆ – MY STAWIAMY NA DIETĘ SŁOIKOWĄ

Szkło jest najbezpieczniejszym sposobem na przechowywanie żywności. To również idealny surowiec do recyklingu. Z radością korzystamy z tej możliwości i wykorzystujemy słoiki po naszych zupach ponownie. Wystarczy dać nam znać, a my wyślemy kuriera po odbiór opakowań na własny koszt. Tym sposobem wspólnie z naszymi Klientami dbamy o środowisko i przyczyniamy się do ograniczenia odpadów.


Słupsk – jedzenie na dowóz

Czy wiesz, że nasze produkty krążą po całej Polsce? Docieramy wszędzie, również w nadbałtyckie okolice do następujących miast:

Kobylnica, Redzikowo, Siemianice, Dębnica Kaszubska, Nowa Dąbrowa, Damnica, Sycewice, Swołowo, Ustka, Poddąbie.

Zdrowe jedzenie Słupsk