SOUPING - KURACJE ZUPAMI! Szybka realizacja zamówienia! Całość na tydzień w jednej paczce - sama decydujesz ile i co jesz! WYSYŁKA - CAŁA POLSKA!

Dostawa 1 do 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Czas ten zależy od wybranej opcji dostawy (kurier dodatkowo 24 godziny), a także od ilości smaków zamówionych w kuracji. Pakujemy zawsze świeże zupy do Twojego zestawu. Od razu po ugotowaniu zupy trafiają do słoików i do pasteryzacji, a stamtąd do paczek. Czasami musimy dogotować brakujący smak, jednak najczęściej zestawy wychodzą od nas w ciągu 1 dnia roboczego. 

Przy zamówieniach na dwa lub więcej tygodni wysyłamy kurację w porcjach tygodniowych po 35 sztuk. Jeśli chcesz abyśmy wysłali więcej zup (np. dla dwóch osób) napisz to podczas zamówienia. 

PROSIMY PLANUJ KURACJĘ NA KILKA DNI WCZEŚNIEJ TAK ABYŚMY ZDĄŻYLI DOSTARCZYĆ ZAMÓWIONY ZESTAW, SZCZEGÓLNIE JEŚLI JEST TO KONTYNUACJA I NIE CHECSZ PRZERYWAĆ ROZPOCZĘTEJ DIETY, A NIE ZAMÓWIŁAŚ WCZEŚNIEJ 2 LUB WIĘCEJ TYGODNI. 

JEŚLI ZAMÓWIŁAŚ / EŚ DIETĘ NA DWA LUB WIĘCEJ TYGODNI MY DOPILNUJEMY ABY ZESTAW NA KOLEJNY TYDZIEŃ TRAFIŁ DO CIEBIE NAJPÓŹNIEJ PO 6 DNIACH OD PIERWSZEJ PRZESYŁKI nie martw się tym. 

Właściciel marki ZdrowaZupa.pl dostarcza kurację do klienta pod drzwi. Na terenie Wrocławia (granice miasta) bezpłatnie najczęściej w godzinach 18.00 -21.30 po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem.

Pracownik Działu Obsługi Klienta kontaktuje się z klientem, aby ten wiedział kiedy jego zestaw zostanie dostarczony.

W przypadku klientów instytucjonalnych zamówienia dostarczamy w godzinach porannych 8.00- 12.00 również po wcześniejszym uzgodnieniu dnia i godziny.
Na terenie Wrocławia możliwy jest odbiór osobisty produktów z Punktu Odbioru przy ulicy Wincentego Stysia 45 w Body4Soul Holistic Studio. 
PROSIMY CZEKAĆ NA SMS Z INFORMACJĄ O TYM, ŻE PACZKA JUŻ CZEKA :)  - na czas pandemii odbiór osobisty jest utrudniony, z uwagi na to, że punkt odbioru pozostaje zamknięty. Omów to z naszym działem obsługi pod nr tel. 572 825 000

Dla klientów spoza Wrocławia zupy wysyłamy firmą kurierską w specjalnie do tego przeznaczonych opakowaniach. Kuracja ma dotrzeć do klienta w nienaruszonym stanie, prosimy otwórz paczki przy kurierze, tak aby ocenić ich stan. Z powodu wrażliwości towaru nie wysyłamy paczek na weekend tj. w piątek. Możliwe wysyłki od poniedziałku do czwartku  gdzie produkty docierają do Klienta w kolejnym dniu roboczym.

Klient otrzymuje od firmy kurierskiej powiadomienie mailowe i telefoniczne, zobowiązany jest odebrać paczkę niezwłocznie pamiętając o tym, że jest to wrażliwy produkt spożywczy.


Płatność – za zakupy w sklepie ZdrowaZupa.pl obowiązuje przedpłata, można zapłacić za pomocą szybkich płatności, które obsługuje Przelewy24 lub przez PayPal. Po wpłynięciu płatności rozpoczynamy realizację zamówienia.

W przypadku kłopotów z płatnością możesz przelać zapłatę za zamówienie bezpośrednio na nasze konto:
ETAO Group Sp. z o.o.
ul. Wincentego Stysia 45,
53-525 Wrocław
mBank: PL 42 1140 2004 0000 3002 7889 2843
w tytule wpisz: nr zamówienia
kwota: podsumowanie kwoty z zamówienia

Na terenie Wrocławia przy wyborze odbioru osobistego możliwa jest płatność gotówką - dowóz do klienta lub kartą - odbiór przy ul. W. Stysia 45. Prosimy o wybór formy dostawy w koszyku. Przy czym w przypadku dowozu do domu prosimy o gotówkę lub przedpłatę przelewem, w punkcie odbioru można zapłacić kartą lub gotówką. 
W CZASIE EPIDEMII PROSIMY O PŁATNOŚĆ ON-LINE. ZAWOZIMY PACZKI BEZKONTAKTOWO, KURIER POZA WROCŁAWIEM RÓWNIEŻ MOŻE ZOSTAWIĆ PACZKĘ BEZ KONTAKTU.  Dziękujemy za Twoje zrozumienie :)