Dostawa 3 do 6 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Czas ten zależy od wybranej opcji dostawy (kurier plus 24 godziny), a także od ilości smaków zamówionych w kuracji. Pakujemy zawsze świeże zupy do Państwa zestawów z tego powodu bywa, że konieczne  jest dogotowanie brakujących smaków. 
PROSZĘ PLANOWAĆ SWOJĄ KURACJĘ NA KILKA DNI WCZEŚNIEJ TAK ABYŚMY ZDĄŻYLI DOSTARCZYĆ ZAMÓWIONY ZESTAW. 

Właściciel marki ZdrowaZupa.pl dostarcza kurację do klienta pod drzwi. Na terenie Wrocławia (granice miasta) bezpłatnie w godzinach 18.00 -21.00 po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem. Kierowca kontaktuje się z klientem, aby ten wiedział kiedy jego zestaw zostanie dostarczony. W przypadku klientów instytucjonalnych zamówienia dostarczamy w godzinach porannych 8.00- 12.00 również po wcześniejszym uzgodnieniu. 
Na terenie Wrocławia możliwy jest odbiór osobisty produktów z Punktu Odbioru przy ulicy Wincentego Stysia 45 w Body4Soul Holistic Studio. 
PROSIMY CZEKAĆ NA SMS Z INFORMACJĄ O TYM, ŻE PACZKA JUŻ CZEKA :)  
Dla klientów spoza Wrocławia możliwa jest dostawa kurierem InPost w specjalnie do tego przeznaczonych opakowaniach. Kuracja ma dotrzeć do klienta w nienaruszonym stanie, prosimy o otwieranie paczek przy kurierze, tak aby ocenić ich stan. Z powodu wrażliwości towaru nie wysyłamy paczek na weekend tj. w piątek. Możliwe wysyłki od poniedziałku do czwartku  gdzie produkty docierają do Klienta w kolejnym dniu roboczym.
Klient otrzymuje od firmy InPost powiadomienie mailowe i telefoniczne, zobowiązany jest odebrać paczkę niezwłocznie pamiętając o tym, że jest to wrażliwy produkt spożywczy.
Płatność – za zakupy w sklepie ZdrowaZupa.pl obowiązuje przedpłata, można zapłacić za pomocą szybkich płatności, które obsługuje Przelewy24 lub przez PayPal. Po wpłynięciu płatności rozpoczynamy realizację zamówienia.
Na terenie Wrocławia przy wyborze odbioru osobistego możliwa jest płatność gotówką lub kartą w punkcie odbioru klienta przy ul. W. Stysia 45. Prosimy o taki wybór w sklepie internetowym. Przy czym w przypadku dowozu do domu prosimy o gotówkę lub przedpłatę przelewem, w punkcie odbioru można zapłacić kartą lub gotówką.