ZADBAJ O SIEBIE! Pierwsza w Polsce profesjonalna dieta płynna *** SYCĄCE ZUPY I SOKI / SMOOTHIE Wysyłka w pakietach tygodniowych

Dostawa 2 do 4 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Czas ten zależy przede wszystkim w jakim dniu tygodnia wpłynie zamówienie. 
Z powodu wrażliwości towaru nie wysyłamy paczek na weekend tj. w piątek. Możliwe wysyłki od poniedziałku do czwartku  gdzie produkty docierają do Klienta w kolejnym dniu roboczym. W przypadku świąt wypadających w środku tygodnia analogicznie, nie wysyłamy przed wolnym dniem. 
Dla klientów spoza Wrocławia zupy wysyłamy firmą kurierską w specjalnie do tego przeznaczonych opakowaniach. Kuracja ma dotrzeć do klienta w nienaruszonym stanie, prosimy otwórz paczki przy kurierze, tak aby ocenić ich stan. 
Klient otrzymuje od firmy kurierskiej powiadomienie mailowe i telefoniczne, zobowiązany jest odebrać paczkę niezwłocznie pamiętając o tym, że jest to wrażliwy produkt spożywczy.

Poza weekendem i dniami wolnymi zestawy najczęściej wychodzą od nas w ciągu 2 dni roboczych.  

Przy zamówieniach na dwa lub więcej tygodni wysyłamy kurację w porcjach tygodniowych po 35 sztuk. Jeśli chcesz abyśmy wysłali więcej zup (np. dla dwóch osób) napisz to podczas zamówienia. 

PROSIMY PLANUJ KURACJĘ NA KILKA DNI WCZEŚNIEJ TAK ABYŚMY ZDĄŻYLI DOSTARCZYĆ ZAMÓWIONY ZESTAW, SZCZEGÓLNIE JEŚLI JEST TO KONTYNUACJA I NIE CHECSZ PRZERYWAĆ ROZPOCZĘTEJ DIETY, A NIE ZAMÓWIŁAŚ WCZEŚNIEJ 2 LUB WIĘCEJ TYGODNI. 

JEŚLI ZAMÓWIŁAŚ / EŚ DIETĘ NA DWA LUB WIĘCEJ TYGODNI MY DOPILNUJEMY ABY ZESTAW NA KOLEJNY TYDZIEŃ TRAFIŁ DO CIEBIE NAJPÓŹNIEJ PO 6 DNIACH OD PIERWSZEJ PRZESYŁKI nie martw się tym. 

Właściciel marki ZdrowaZupa.pl dostarcza kurację do klienta pod drzwi. Na terenie Wrocławia (granice miasta) bezpłatnie najczęściej w godzinach 17.30 -21.30 po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem 

Pracownik Działu Obsługi Klienta kontaktuje się z klientem, aby ten wiedział kiedy jego zestaw zostanie dostarczony - wysyłamy SMS

W przypadku klientów instytucjonalnych zamówienia dostarczamy w godzinach porannych 8.00- 12.00 również po wcześniejszym uzgodnieniu dnia i godziny.

Na terenie Wrocławia możliwy jest odbiór osobisty produktów z Punktu Odbioru przy ulicy Wincentego Stysia 45 w Body4Soul Holistic Studio. 
PROSIMY CZEKAĆ NA SMS Z INFORMACJĄ O TYM, ŻE PACZKA JUŻ CZEKA :)  Punkt nie jest czynny cały dzień, nie przyjeżdżaj bez informacji, że paczka czeka. Omów to z naszym działem obsługi pod nr tel. 572 825 000

Płatnośćza zakupy w sklepie ZdrowaZupa.pl obowiązuje przedpłata, można zapłacić za pomocą szybkich płatności, które obsługuje Przelewy24 lub przez PayPal. Po wpłynięciu płatności rozpoczynamy realizację zamówienia.

W przypadku kłopotów z płatnością możesz przelać zapłatę za zamówienie bezpośrednio na nasze konto:
ETAO Group Sp. z o.o.
ul. Wincentego Stysia 45,
53-525 Wrocław
mBank: PL 42 1140 2004 0000 3002 7889 2843
w tytule wpisz: nr zamówienia
kwota: podsumowanie kwoty z zamówienia

Na terenie Wrocławia przy wyborze odbioru osobistego możliwa jest płatność gotówką - dowóz do klienta lub kartą - odbiór przy ul. W. Stysia 45. Prosimy o wybór formy dostawy w koszyku. Przy czym w przypadku dowozu do domu prosimy o gotówkę lub przedpłatę przelewem, w punkcie odbioru można zapłacić kartą lub gotówką. 

W CZASIE EPIDEMII PROSIMY O PŁATNOŚĆ ON-LINE. ZAWOZIMY PACZKI BEZKONTAKTOWO, KURIER POZA WROCŁAWIEM RÓWNIEŻ MOŻE ZOSTAWIĆ PACZKĘ BEZ KONTAKTU.  Dziękujemy za Twoje zrozumienie :)

DOSTAWA DO UNII EUROPEJSKIEJ: 
Można zamówić kurację do krajów UE takich jak Niemcy, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, inne - do sprawdzenia. Zupy są przewożone transportem ciężarowym, zamawiamy taki dowóz na platformie ClickTrans lub umawiamy się z kierowcami, którzy wieźli już nasze zupy do wszystkich wymienionych wyżej krajów. WE WSZYSTKIM POMAGAMY! Taki transport kosztuje od 20 do 90 euro zależnie od miejsca docelowego i ilości zamówionych zup (okres trwania kuracji), do tej pory kierowcy wieźli nawet 280 zup do klienta. 
Klient każdorazowo uzgadnia to z nami poprzez mail zamowienia@zdrowazupa.pl  przez telefon, facebook lub inny kanał. W drugiej kolejności składa zamówienie w naszym sklepie wybierając odbiór własny (tak aby dwa razy nie płacić za transport) i opłaca zamówienie, następnie my pakujemy zupy do auta przewoźnika i na miejscu przy odbiorze zestawu, płaci gotówką kierowcy TYLKO ZA TRANSPORT. To jest niezależna od nas firma, nie opłacamy transportu z góry. Wielokrotnie wysyłaliśmy w ten sposób kuracje i zawsze wszystko udawało się bez zarzutu.