REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA! JESTEŚMY PRODUCENTEM: IM WIĘCEJ ZUP KUPUJESZ TYM TANIEJ PŁACISZ ZA SZTUKĘ! TYLKO 12,60 ZŁ ZA SŁOIK W KURACJI wege NA 4 TYGODNIE Do miejscowości w całej Polsce wysyłamy paczki FEDEX, a we Wrocławiu dowozimy pod drzwi! PROSIMY OPŁACAĆ ZAMÓWIENIA Z GÓRY ABY OGRANICZYĆ KONTAKT OSOBISTY! Czas oczekiwania 1-3 dni robocze.

Dostawa 3 do 6 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Czas ten zależy od wybranej opcji dostawy (kurier dodatkowo 24 godziny), a także od ilości smaków zamówionych w kuracji. Pakujemy zawsze świeże zupy do Państwa zestawów z tego powodu bywa, że konieczne  jest dogotowanie brakujących smaków. 

PROSZĘ PLANOWAĆ SWOJĄ KURACJĘ NA KILKA DNI WCZEŚNIEJ TAK ABYŚMY ZDĄŻYLI DOSTARCZYĆ ZAMÓWIONY ZESTAW, SZCZEGÓLNIE JEŚLI JEST TO KONTYNUACJA. 

Właściciel marki ZdrowaZupa.pl dostarcza kurację do klienta pod drzwi. Na terenie Wrocławia (granice miasta) bezpłatnie w godzinach 18.00 -21.30 po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem. Pracownik Działu Obsługi Klienta kontaktuje się z klientem, aby ten wiedział kiedy jego zestaw zostanie dostarczony. W przypadku klientów instytucjonalnych zamówienia dostarczamy w godzinach porannych 8.00- 12.00 również po wcześniejszym uzgodnieniu dnia i godziny.
Na terenie Wrocławia możliwy jest odbiór osobisty produktów z Punktu Odbioru przy ulicy Wincentego Stysia 45 w Body4Soul Holistic Studio. 
PROSIMY CZEKAĆ NA SMS Z INFORMACJĄ O TYM, ŻE PACZKA JUŻ CZEKA :)  
Dla klientów spoza Wrocławia możliwa jest dostawa kurierem Fedex w specjalnie do tego przeznaczonych opakowaniach. Kuracja ma dotrzeć do klienta w nienaruszonym stanie, prosimy o otwieranie paczek przy kurierze, tak aby ocenić ich stan. Z powodu wrażliwości towaru nie wysyłamy paczek na weekend tj. w piątek. Możliwe wysyłki od poniedziałku do czwartku  gdzie produkty docierają do Klienta w kolejnym dniu roboczym.
Klient otrzymuje od firmy Fedex powiadomienie mailowe i telefoniczne, zobowiązany jest odebrać paczkę niezwłocznie pamiętając o tym, że jest to wrażliwy produkt spożywczy.
Płatność – za zakupy w sklepie ZdrowaZupa.pl obowiązuje przedpłata, można zapłacić za pomocą szybkich płatności, które obsługuje Przelewy24 lub przez PayPal. Po wpłynięciu płatności rozpoczynamy realizację zamówienia.
Na terenie Wrocławia przy wyborze odbioru osobistego możliwa jest płatność gotówką - dowóz do klienta lub kartą - odbiór przy ul. W. Stysia 45. Prosimy o wybór formy dostawy w koszyku. Przy czym w przypadku dowozu do domu prosimy o gotówkę lub przedpłatę przelewem, w punkcie odbioru można zapłacić kartą lub gotówką.