Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

Bądźmy w kontakcie, najważniejsze abyśmy wiedzieli jeśli coś będzie nie tak. Jeśli przesyłka z zupami ulegnie rozbiciu i nie dotrze do Ciebie, kolejną taką samą wyślemy niezwłocznie na nasz koszt. Możesz do nas zadzwonić +48 572 825 000 lub napisać na mail: reklamacje@zdrowazupa.pl

Pamiętaj jest to produkt spożywczy, który może ulec zepsuciu. Szczególnie w transporcie słoiki są narażone na rozszczelnienie.

Jeśli wieczko klik będzie wybrzuszone, nie jedz zupy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do smaku zupy, również nie jedz jej. 

Zgłoś nam to, a my ją wymienimy. Wystarczy, że wyślesz informację mailem na reklamacje@zdrowazupa.pl podając rodzaj zupy i ilość sztuk.
Ufamy Ci, nie musisz nic udowadniać. Po prostu daj nam znać i tym samym daj nam szansę zareagować. Będziemy za to wdzięczni.

Jeśli kupiłaś / łeś dłuższą kurację i po tygodniu chcesz zrezygnować napisz nam o tym.  Zadzwoń lub napisz na reklamacje@zdrowazupa.pl i pamiętaj aby ZACHOWAĆ PARAGON. Daj nam znać, zrobimy niezwłocznie zwrot na konto i nie wyślemy reszty kuracji. Masz 30 dni od daty zakupu. 
Pamiętaj, że nie możemy przyjąć żywności, która już została do Ciebie wysłana. 

Pamiętaj również, że produkty spożywcze to nie ubrania, trzeba je przechowywać z zachowaniem zasad umieszczonych na etykiecie. Zasadniczo produktów spożywczych nie można oddawać, ale zawsze możesz je zareklamować. My dajemy gwarancję jakości i nic na siłę. Zachowaj jedynie umiar w czasie, nie składaj reklamacji ponad miesiąc od zakupu i wtedy kiedy zjesz wszystkie zupy :)  Ufamy, że chcesz dla nas tak samo dobrze, jak my dla Ciebie.

Prosimy każdorazowo o wysłanie zdjęć reklamowanego produktu, a także dat produkcji, które dla nas są nr partii. Zachowaj również paragon jako podstawę do reklamacji. 

Wszystkie zakupy u nas są objęte GWARANCJĄ SATYSFAKCJI – jeśli coś będzie nie tak jak oczekujesz daj nam znać, nasz Dział Obsługi zajmie się tym niezwłocznie,  przekonasz się jak szybko działamy! Zabiegamy o to żeby nasz każdy klient stał się naszym fanem, a my wsparciem w drodze do pełni zdrowia i zadowolenia.