CATERING DIETETYCZNY RUDA ŚLĄSKA

Czy wiesz, że Zdrowa Zupa dociera wszędzie? Nasze produkty znajdziesz w każdym zakątku Polski. Jesteśmy także w Rudzie Śląskiej – jednym z powiatowych miast na Górnym Śląsku. Wybierz swoje ulubione smaki spośród naszych zup, zup keto, sosów, deserów, czekolad keto, past, chlebów i soków/smoothies.

Unikasz glutenu, laktozy i cukru?


Możesz być pewna/pewien, że w naszych gotowych daniach ich nie znajdziesz!

Zdrowe zupy

Catering dietetyczny Ruda Śląska

Opinie naszych klientów

  • Opinie Google 5.0 (270 opinii)

ŻYWNOŚĆ DIETETYCZNA – RUDA ŚLĄSKA

Dieta złożona z pełnowartościowych posiłków to fundament zdrowego stylu życia. To, czym się odżywiamy, ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie, poziom energii i zdrowie.

Chciałabyś/chciałbyś zadbać o siebie i oczyścić ciało
Dieta zupowa (lub dieta sokowa i zupowa) to coś dla Ciebie!

Jej efekty są niesamowite – oto spis wybranych rezultatów:

  • poprawa wyników badań,
  • więcej energii,
  • sprawniejsza praca narządów,
  • obniżenie poziomu cukru we krwi,
  • wyregulowany metabolizm.

Nasze zupy dowóz (jak również inne produkty) można zakupić także w mniejszych zestawach. Dzięki temu będziesz mieć zawsze pod ręką zdrowe jedzenie na śniadanie, obiad lub kolację.

Zupy w termosie, soki/smoothie w butelce, wegański chleb z pyszną pastą lub danie z sosem w lunchboxie, zdrowy deser w słoiku czy czekolada w opakowaniu eko będą świetną przekąską, którą można zabrać w każde miejsce.

Żywność dietetyczna – Ruda Śląska
Dieta pudełkowa versus dieta słoikowa – zalety szklanych opakowań

DIETA PUDEŁKOWA VERSUS DIETA SŁOIKOWA – ZALETY SZKLANYCH OPAKOWAŃ

Szkło to najbezpieczniejszy sposób na przechowywanie żywności, dlatego nasze zdrowe jedzenie pakujemy do szklanych opakowań. Są one również idealnym surowcem do recyklingu. Korzystamy z możliwości ponownego użycia słoików, dbając przy tym o środowisko. Pojemniki po naszych zupach przyjmujemy z powrotem, odpowiednio przygotowujemy i wykorzystujemy raz jeszcze. W ten sposób razem z naszymi cudownymi Klientami dbamy o środowisko i ekologię. Co ważne – zamawiamy do Ciebie kuriera po odbiór szklanych opakowań na własny koszt.


Jedzenie na dowóz do każdego zakątka Polski

Nasza zdrowa żywność to gwarant smaku i wysokiej jakości produktów.

Dowozimy również do okolic Rudy Śląskiej, m.in. do następujących miast: Zabrze, Bytom, Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Paniówki, Mikołów, Łaziska Górne, Ornontowice, Knurów.

Zdrowe jedzenie Ruda Śląska