CATERING DIETETYCZNY KRAKÓW

Mieszkasz w Krakowie i szukasz zdrowego cateringu? Wybierz Zdrową Zupę!


Przygotowaliśmy dla Ciebie kuracje prozdrowotne oparte na zupach, które pomogą oczyścić i odżywić Twój organizm, a przy okazji zrzucić zbędne kilogramy.


Wspaniały wpływ płynnej diety na zdrowie potwierdzają nasi Klienci, a także mieszkańcy krajów azjatyckich, dla których zupa to lek na różnego rodzaju schorzenia.

Zdrowe zupy

Catering dietetyczny Kraków

Opinie naszych klientów

  • Opinie Google 5.0 (270 opinii)

CATERING KRAKÓW – DLACZEGO ZDROWA ZUPA?

Tradycyjna Medycyna Chińska mówi o czynnikach, które powodują stany zapalne w organizmie. Są to: gluten, laktoza, cukier. W naszych produktach nie znajdziesz tych składników, a także możesz być pewna/pewny, że nie dodajemy żadnych sztucznych konserwantów czy ulepszaczy smaku. Nasze przepyszne zupy są gotowane długo, aby moc odżywcza składników mogła w pełni zaistnieć.

Pakiet zup (lub zup z sokami) otrzymujesz raz w tygodniu – kurier z przesyłką dotrze pod Twoje drzwi.

Catering dietetyczny Kraków od Zdrowej Zupy to samo zdrowie. Kuracja zupowa ma na celu m.in. oczyszczenie Twojego organizmu z toksyn, wsparcie funkcjonowania narządów i dodanie Ci energii. Już po tygodniu/dwóch tygodniach odczujesz znaczącą zmianę.

Nasze produkty są pasteryzowane. Zupy dostarczamy w szkle, które jest:

  • najbezpieczniejszym opakowaniem na żywność,
  • surowcem, który świetnie nadaje się do recyklingu.

Sami wierzymy w ideę less waste i wykorzystujemy słoiki po naszych zupach ponownie (oczywiście po odpowiednim przygotowaniu).

Catering Kraków – dlaczego Zdrowa Zupa?
Catering Kraków od Zdrowej Zupy – wygoda i bezpieczeństwo

CATERING KRAKÓW OD ZDROWEJ ZUPY – WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Chciałabyś/chciałbyś mieć zawsze pod ręką zdrową przekąskę? Słoik zupy lub ciepły posiłek w termosie możesz zabrać ze sobą wszędzie. Mamy dla Ciebie również bezglutenowe pasty, sosy, desery i czekolady keto oraz wyjątkowy chleb wegański z kaszy gryczanej o niskim IG.


Catering dietetyczny Kraków od Zdrowej Zupy to wygodne rozwiązanie dla zabieganych osób i żywność dietetyczna najwyższej jakości.


Kraków catering od Zdrowej Zupy dowozi również do miast:

Olkusz, Oświęcim, Wieliczka, Wadowice, Bochnia, Pszczyna, Tarnów.

Zdrowe jedzenie Kraków