CATERING DIETETYCZNY JELENIA GÓRA

Smaczna, zdrowa, a jednocześnie bezpieczna żywność dietetyczna w jeleniogórskich stronach? Odpowiedź brzmi: produkty od Zdrowej Zupy.


Co nas wyróżnia?

  • Brak czynników zapalnych, czyli glutenu, laktozy i cukru.
  • Wysoka jakość dań dzięki certyfikowanym, świeżym składnikom z zaufanych źródeł.
  • Wysoki termin przydatności do spożycia.
  • Jedzenie na dowóz do każdego zakątka Polski.

Zdrowe zupy

Catering dietetyczny Jelenia Góra

Opinie naszych klientów

  • Opinie Google 5.0 (270 opinii)

JELENIA GÓRA – ZDROWE JEDZENIE NA CO DZIEŃ

Pożywny posiłek o każdej porze dnia? Gotowa potrawa w czasie największego zabiegania? Produkty od Zdrowej Zupy to wygodne rozwiązanie dla każdego. Mamy w ofercie:

Możesz skorzystać również z prozdrowotnych kuracji, które niosą ze sobą spektakularne efekty. Lepsze wyniki badań, poprawa samopoczucia i kondycji skóry, przypływ sił witalnych, sprawniejsza praca narządów. Potwierdzają to nasi cudowni Klienci, którzy codziennie informują nas o swoich rezultatach.

Kuracja samymi zupami lub dieta sokowa i zupowa – to nasza propozycja dla Ciebie!

Jelenia Góra – zdrowe jedzenie na co dzień
Dieta pudełkowa, a może tym razem skusi Cię dieta słoikowa?

DIETA PUDEŁKOWA, A MOŻE TYM RAZEM SKUSI CIĘ DIETA SŁOIKOWA?

Słoik to najbezpieczniejszy pojemnik na jedzenie. Szkło jest również świetnym tworzywem do recyklingu. Ponownie wykorzystanie surowców pozytywnie wpływa na środowisko. W jaki sposób? Między innymi poprzez zmniejszenie liczby odpadów. Dla nas ekologia jest ważna, dlatego przyjmujemy słoiki po naszych zupach i wykorzystujemy je raz jeszcze. Zamawiamy po nie nawet kuriera – na własny koszt. Włącz się do działań – wspólnie zatroszczmy się o Matkę Ziemię.


Jelenia Góra – zdrowa żywność prosto pod Twoimi drzwiami

Nasze zdrowe produkty (m.in. zupy na dowóz) to wygodna opcja. Dostarczamy do każdego rejonu w Polsce. Znajdziesz nas również w okolicach Jeleniej Góry, na przykład w tych miastach

Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba, Bolków, Kamienna Góra, Świeradów-Zdrój, Złotoryja, Stara Kamienica, Wojcieszów.

Zdrowe jedzenie Jelenia Góra