Jak to działa?

ZdrowaZupa.pl to coś więcej niż catering.

Produkujemy ręcznie żywność najlepszej jakości, która jest czymś znacznie więcej niż jedzeniem.
W oparciu o wiedzę z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej stworzyliśmy system żywienia, który pozwala wesprzeć ciało w powrocie do zdrowia i prawidłowej wagi.

Nasze produkty: odżywiają, oczyszczają, odchudzają, odmładzają.

Jak to wygląda w praktyce? Wybierając nasz catering:

na każdy dzień diety otrzymasz 5 posiłków w formie pełnowartościowej, gęstej zupy o pojemności 540 ml / 480 gram (+/-5 g).
Możesz również wybrać 3 posiłki w formie pełnowartościowej, gęstej zupy  i 3 soki lub smoothie o pojemności 250 ml.

Każda z nich została skomponowane przez profesjonalnych kucharzy i technologów żywienia według zasady: to co jemy jest naszym lekiem i daje zdrowie.
Do ugotowania naszych zup używamy składników najlepszej jakości, posiadających certyfikaty Gluten, Lactose Free i BIO
Nie ma w nich cukru, polepszaczy smaku, ani konserwantów.
Zupy ugotowane są na filtrowanej wodzie, która zawiera wszystkie potrzebne minerały i sama w sobie oczyszcza ciało.


Nasze produkty pakujemy do szklanych słoików - więcej na temat recyclingu tutaj
Po ugotowaniu są pasteryzowanie, co daję gwarancję świeżości (pasteryzacja vs sterylizacja) dzięki temu możemy dostarczyć posiłki na cały czas trwania kuracji w jednej dostawie, lub w cotygodniowych jeśli zdecydujesz się na kurację dłuższą niż 1 tydzień - każdorazowo 28 lub 35 sztuk w paczce (lub 21 zup plus 14 do 21 soków)

Wyeliminowaliśmy to, co może ci przeszkadzać w cateringach:
- codzienne dostawy,
- pobudki domofonem w środku nocy,
- narzucone każdego dnia potrawy i smaki,
- brak możliwości zabrania posiłków w delegację na kilka dni,
- tony plastiku...


Nie robisz zakupów, nie gotujesz, każdego dnia wybierasz z ulubionych smaków, czujesz się coraz lepiej, chudniesz i do tego dbasz dbasz o planetę. Proste.

Wybierasz okres trwania kuracji

Komponujesz kurację z kilkunastu smaków

Realizujemy zamówienie

Oczyszczasz się i tracisz na wadze

Krok 1
100 gram zupy to wartość między 30 a 50 kcal, każdy słoik to duża porcja ok 490 gram
Zamieniasz wszystkie posiłki na pełnowartościowe zupy, pozbawione czynników zapalnych takich jak CUKIER, GLUTEN, LAKTOZA.
Kiedy jesz 5 posiłków to przyjmujesz około 1200 - 1400 kcal. Sama/ sam regulujesz ilość jeśli widzisz, że jednego dnia jesteś głodna / głodny to jesz więcej.
Pamiętaj zupy są pasteryzowane więc masz je na zapas, nie dowozimy ich codziennie! Nikt nie obudzi Cię domofonem o 4 w nocy, bo paczkę odbierzesz w ciągu dnia od kuriera z całą porcją na tydzień.


Krok 2
Do dyspozycji masz aż 18 do 21 smaków zup (zależnie od pory roku) , wybierasz te które chcesz i wrzucasz do kuracji, które znajdziesz tutaj zamówienie, następnie strzałką wybierasz czas trwania kuracji, potem formę płatności – pamiętaj aby dać nam znać w uwagach jeśli chcesz żeby kuracja dojechała do Ciebie w konkretnym dniu. Pamiętaj również, że możesz wziąć fakturę - zupy dietetyczne lub usługa cateringowa. 


Krok 3
Przygotowujemy posiłki dla Ciebie na bieżąco. Na etykiecie znajdziesz termin przydatności do spożycia (6 miesięcy) , wartości odżywcze i sposób przechowywania. Słoiki zakręcamy nakrętką typu „klik” widzisz więc przed otwarciem czy słoik jest szczelny. Bezpieczeństwo żywności jest naszym priorytetem.

Dostawa: zestaw przywozi kierowca lub kurier, który wnosi zupy do domu (więcej informacji w zakładce dostawa i płatność).


Krok 4
Jesz 5 posiłków dziennie, przez tydzień lub dłużej, zgodnie ze swoimi celami i oczyszczasz się, zdrowiejesz i tracisz wagę. Nawet 8 kg w miesiąc.
Nie szkodząc swojemu ciału, lecząc je. Pamiętaj po pierwszej dostawie możesz zmienić smaki i wybrać tylko te, które Ci smakowały.


Możesz też po zakończeniu 1 fazy oczyszczania / odchudzania rozpocząć kolejną, w której zastępujesz dwa lub jeden posiłek zupami. Sama / sam zdecydujesz co jest dla Ciebie dobre, a my chętnie doradzimy!

Zupy to najzdrowszy posiłek dla ciała. Nasz catering to nie tylko pełnowartościowa dieta, to przede wszystkim usługa. Otrzymasz od nas oprócz zestawu pełną instrukcję, zalecenia co pić (zioła), jakich suplementów możesz używać. Odpowiemy jakie potrawy możesz dojadać kiedy jesteś głodna / głodny, albo kiedy chcesz jedynie oczyścić ciało bez chudnięcia. Wspieramy Cię również w tym, żebyś zawsze miała / miał zdrowe zupy w domu lub w pracy kiedy dopadnie cię głód. Zamiast wybierać źle dla swojego ciała, wybierasz z miłością. Dostaniesz od nas przepisy na zupę mocy, kawę wg. 5 przemian i inne nasze zupy.

Zrzucanie zbędnych kilogramów może być zdrowe i wygodne. Możesz zawsze zadbać o siebie, w domu, w pracy, w podróży. Zabierasz sprawdzone posiłki / zupy i karmisz nimi swoje ciało :) ale też swoich bliskich, na przykład dzieci. Zyskujesz więcej wolnego czasu bez gotowania i zakupów.


Wszystkie zakupy u nas są objęte GWARANCJĄ SATYSFAKCJI – jeśli coś będzie nie tak jak oczekujesz daj nam znać, nasz dział obsługi zajmie się tym niezwłocznie!

Pamiętaj, zajęta osoba też może jeść zdrowo i smacznie!
Jeśli nie wiesz jak zacząć zawsze możesz zasięgnąć naszej porady pod nr telefonu 572 825 000 lub wypełniając odpowiedni formularz.

%