REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA! JESTEŚMY PRODUCENTEM: IM WIĘCEJ ZUP KUPUJESZ TYM TANIEJ PŁACISZ ZA SZTUKĘ! TYLKO 12,60 ZŁ ZA SŁOIK W KURACJI wege NA 4 TYGODNIE Do miejscowości w całej Polsce wysyłamy paczki FEDEX, a we Wrocławiu dowozimy pod drzwi! PROSIMY OPŁACAĆ ZAMÓWIENIA Z GÓRY ABY OGRANICZYĆ KONTAKT OSOBISTY! Czas oczekiwania 1-3 dni robocze.

Jak to działa?

ZdrowaZupa.pl zmienia życie swoich klientów na lepsze wierząc, że to co wybiorą do jedzenia ma wpływ na to jak zdrowe będą ich ciała i jak dobre będą mieli samopoczucie. Z każdym dniem coraz zdrowsza... to nasze motto. Jeśli do tego będziesz wyglądać coraz lepiej? Tak właśnie działają nasze zupy: oczyszczają, odchudzają, odmładzają. ZdrowaZupa.pl to coś więcej niż catering. Czujemy się zobowiązani do dostarczania alternatywy dla niezdrowego, niewartościowego gotowego jedzenia, które zalewa nasz rynek spożywczy.
Mamy obsesję na punkcie jakości dlatego zajęliśmy się produkcją zdrowych, smacznych, pozbawionych alergenów posiłków, które trafiają prosto z naszej kuchni do domów naszych klientów. 

Jeśli zdecydujesz się wybrać nasz catering... 

Na każdy dzień diety otrzymasz 5 posiłków w formie pełnowartościowej, gęstej zupy, które zostały skomponowane przez profesjonalnych kucharzy i technologów żywienia według zasady: to co jemy jest naszym lekiem i daje zdrowie. Do ugotowania naszych zup używamy składników najlepszej jakości, posiadających certyfikaty Gluten i Lactose Free, nie ma w nich cukru, polepszaczy smaku, ani konserwantów.
Wszystkie zupy ugotowane są na filtrowanej wodzie, która zawiera wszystkie potrzebne minerały i sama w sobie oczyszcza ciało.


WSZYSTKIE ZUPY PAKUJEMY DO SZKLANYCH SŁOIKÓW - więcej na temat recyclingu tutaj
Nasze zupy są po ugotowaniu pasteryzowanie, co daję gwarancję świeżości, ale nie zabija witamin jak to ma miejsce przy sterylizacji (pasteryzacja vs sterylizacja). Ten najbardziej naturalny sposób przechowywania żywności gotowej sprawia, że możemy dostarczyć Ci posiłki na cały czas trwania kuracji w jednej dostawie, lub w cotygodniowych jeśli zdecydujesz się na kurację dłuższą.


Możesz też po zakończeniu 1 fazy oczyszczania / odchudzania rozpocząć kolejną, w której zastępujesz 2 lub 1 posiłek zupami. Sama zdecydujesz co jest dla Ciebie dobre.

Wybierasz okres trwania kuracji 

Komponujesz kurację z kilkunastu smaków

Realizujemy zamówienie 

Oczyszczasz się i tracisz na wadze

Pamiętaj, zajęta osoba też może jeść zdrowo i smacznie!
Jeśli nie wiesz jak zacząć zawsze możesz zasięgnąć porady specjalisty pod nr telefonu 572 825 000 lub wypełniając odpowiedni formularz.


Krok 1
100 gram zupy to wartość między 30 a 50 kcal, każdy słoik to duża porcja ok 470 gram
Zamieniasz wszystkie posiłki na pełnowartościowe zupy, pozbawione czynników zapalnych takich jak CUKIER, GLUTEN, LAKTOZA.
Kiedy jesz  5 posiłków to przyjmujesz około  1100 - 1200 kcal. Sama regulujesz ilość jeśli widzisz, że jednego dnia jesteś głodna to jesz więcej. Pamiętaj zupy są pasteryzowane więc masz je na zapas, nie dowozimy ich codziennie


Krok 2
Do dyspozycji masz aż 16 do 18 smaków zup (zależnie od pory roku) , wybierasz te które chcesz i wrzucasz do kuracji.
Składasz zamówienie i wybierasz formę płatności – pamiętaj aby dać nam znać w uwagach jeśli chcesz żeby kuracja dojechała do Ciebie w konkretnym dniu. Pamiętaj również, że możesz wziąć fakturę.


Krok 3
Przygotowujemy posiłki dla Ciebie na bieżąco. Będą one opatrzone w etykietę z terminem przydatności do spożycia. Niewielka część zup wymaga przechowywania w warunkach chłodniczych, te słoiki będą oznaczone dodatkową specjalną nalepką. Nasza kuchnia posiada wszystkie odbiory i aktualny certyfikat HACCP, wybierając nasze produkty masz pewność, że są one bezpieczne. Słoiki zakręcamy nakrętką typu „klik” widzisz więc przed otwarciem czy słoik jest szczelny. Bezpieczeństwo żywności jest naszym priorytetem.

Dostawa: zestaw przywozi kierowca, który wnosi zupy do domu (Wrocław codziennie od poniedziałku do soboty - dostawa bezpłatna, Warszawa - jeśli zależy Ci na czasie wyślemy kurację kurierem, raz na dwa tygodnie wozimy również zestawy osobiście w piątek lub sobotę), pozostałe miejscowości dostawa kurierem (więcej informacji w zakładce dostawa i płatność).

Podgrzewasz w wybrany przez ciebie sposób, wlewasz do miski lub termosu i smacznego!


Krok 4
Jesz  5 posiłków dziennie, przez tydzień lub dłużej, zgodnie ze swoimi celami i chudniesz. Nawet 8 do 12 kg w miesiąc. Nie szkodząc swojemu ciału, lecząc je. Zupy to najzdrowszy posiłek dla ciała. Nasz catering to nie tylko pełnowartościowa dieta, to przede wszystkim usługa. Otrzymasz od nas oprócz zestawu pełną instrukcję, zalecenia co pić, jakich suplementów możesz używać, jakie zioła pić. Odpowiemy jakie potrawy możesz dojadać kiedy jesteś głodna, albo kiedy chcesz jedynie oczyścić ciało bez chudnięcia. Wspieramy Cię również w tym, żebyś zawsze miała zdrowe zupy w domu lub w pracy kiedy dopadnie cię głód. Zamiast wybierać źle dla swojego ciała, wybierasz z miłością.


Pamiętaj! Zajęta osoba też może jeść zdrowo!
Zrzucanie zbędnych kilogramów może być zdrowe i wygodne. Możesz zawsze zadbać o siebie, w domu, w pracy, w podróży. Zabierasz sprawdzone posiłki / zupy i karmisz nimi swoje ciało :) ale też swoich bliskich, na przykład dzieci. Dzięki temu to ty decydujesz o swoim samopoczuciu i energii. Zyskujesz więcej wolnego czasu bez gotowania i zakupów.


Wszystkie zakupy u nas są objęte GWARANCJĄ SATYSFAKCJI – jeśli coś będzie nie tak jak oczekujesz daj nam znać, nasz dział obsługi zajmie się tym niezwłocznie! Daj nam tylko znać, a przekonasz się jak szybko działamy. Nasza firma jest „klientocentryczna” zabiegamy o to żebyś stała się naszą fanką, a my twoim wsparciem w drodze do pełni zdrowia i zadowolenia.