CATERING DIETETYCZNY GRUDZIĄDZ

Grudziądz to sympatyczne miasto w województwie kujawsko-pomorskim, w którym można naprawdę zdrowo zjeść! Pełnowartościowe jedzenie na dowóz najwyższej jakości – tym właśnie charakteryzuje się żywność dietetyczna od Zdrowej Zupy.


W naszych produktach nie znajdziesz:

  • GLUTENU,
  • LAKTOZY,
  • CUKRU,
  • SZTUCZNYCH ULEPSZCZACZY,
  • KONSERWANTÓW.

Zdrowe zupy

Catering dietetyczny Grudziądz

Opinie naszych klientów

  • Opinie Google 5.0 (270 opinii)

GRUDZIĄDZ – ZDROWA ŻYWNOŚĆ

Jeśli szukasz sposobu na oczyszczenie organizmu i dodanie sobie sił witalnych, płynna kuracja to idealny wybór dla Ciebie! Jej efekty to m.in. usunięcie nadmiaru wody i toksyn z ciała wraz ze zbędnymi kilogramami, więcej energii, sprawniejsze narządy, piękniejsza cera.

Dieta sokowa i zupowa lub wyłącznie zupowa daje szybkie i spektakularne rezultaty, o czym często mówią i piszą nam nasi wspaniali Klienci.

Zdrowe zupy, soki/smoothie, pasty, desery, chleby, czekolady, sosy są też niezwykle wygodną pomysłem na przekąską w ciągu dnia. Sprawdzą się w pracy oraz na każdym wyjeździe – dalszym lub bliższym. Wystarczy termos, lunchbox albo miejsce do odgrzania i pożywne jedzenie gotowe!

Grudziądz – zdrowa żywność
Interesuje Cię dieta pudełkowa? U nas znajdziesz dietę słoikową!

INTERESUJE CIĘ DIETA PUDEŁKOWA? U NAS ZNAJDZIESZ DIETĘ SŁOIKOWĄ!

Stawiamy na szklane opakowania, bo to najbezpieczniejszy sposób na przechowywanie żywności. Szkło to również surowiec, który idealnie nadaje się do recyklingu. Korzystamy z tej możliwości, aby dbać o środowisko! Z radością przyjmujemy pojemniki po naszych zupach i wykorzystujemy je raz jeszcze podczas produkcji. Zamawiamy również na nasz koszt kuriera, który odbiera paczkę i dostarcza nam słoiki od Klientów.

Takie ekologiczne działania są bliskie naszemu sercu, dlatego cieszymy się, że tyle osób z radością włącza się do naszej akcji.


Zdrowe jedzenie – Grudziądz i okolice

Zupy na dowóz (i inne nasze pożywne posiłki) dostarczamy na terenie całej Polski. Przebywasz aktualnie w pobliżu Grudziądza? Tam też Cię znajdziemy!

Docieramy na przykład do następujących miejsc:

Łasin, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Świecie, Laskowice, Malankowo, Chełmno, Biały Bór, Szczepanki, Mełno

Zdrowe jedzenie Grudziądz