ZADBAJ O SIEBIE! Pierwsza w Polsce profesjonalna dieta płynna *** SYCĄCE ZUPY I SOKI / SMOOTHIE Wysyłka w pakietach tygodniowych

Program Partnerski "Poleć zupę i zyskaj"

Większość naszych klientów kupuje u nas z polecenia. Jesteśmy za każde z nich bardzo bardzo wdzięczni. Z potrzeby serca i chęci dzielenia się nie tylko zdrowiem ale też pieniędzmi postanowiliśmy wprowadzić program partnerski tak aby każdy miłośnik zdrowej zupy, który opowiada o nas rodzinie i znajomym, mógł na tym zarobić.

Dlatego otrzymasz od nas 20 złotych za każdego klienta, który kupi u nas jakąkolwiek kurację pierwszy raz. Wystarczy, że podczas zakupu poda Twój link partnerski. Wygenerujesz go po rejestracji profilu w naszym sklepie. Pamiętaj żeby wysłać ten link znajomemu, który chce spróbować naszych pożywnych zup. Link możesz również umieścić w mediach społecznościowych, na swojej stronie lub wysłać go w mailu. 

Załóż konto partnerskie

Każdorazowo możesz wykorzystać voucher na zakupy, możesz również uzbierać wszystkie vouchery zniżkowe i dzięki temu otrzymać zestaw zup bezpłatnie. Będzie to wyraz naszej wdzięczności za to, że jesteś lojalnym klientem.

Przykład: polecasz nas 10 znajomym, którzy zostają naszymi nowymi klientami i kupują swoją pierwszą kurację. Natychmiast po zakupie naliczamy ci 20 złotych za każdą osobę i w ten sposób zyskujesz 200 złotych zniżki na swoje zakupy. Voucher możesz pobrać po zalogowaniu na swoje konto. Jak widać to się naprawdę opłaca!

Informacja o tym ile osób kupiło kurację dzięki twojemu poleceniu będzie znajdowała się w twoim profilu. 


W ten sposób polecasz dobre, jakościowe produkty i oprócz wdzięczności przyjaciół zyskujesz nie tylko zdrowie!