CATERING DIETETYCZNY KALISZ

Marzy Ci się smaczne, zdrowe jedzenie z certyfikowanych składników zawsze pod ręką?

Nazywamy się Zdrowa Zupa i oto nasza propozycja dla Ciebie: pyszne zupy w termosie, smaczne dania z dodatkiem sosu i/lub zdrowe kanapka w lunchboxie, wyborne desery w słoiku, orzeźwiające soki/smoothies w butelce, a także wyśmienite czekolady.


WSZYSTKO BEZ GLUTENU, LAKTOZY, CUKRU I SZTUCZNYCH KONSERWANTÓW.

Znajdziesz nas również w Kaliszu.

Zdrowe zupy

Catering dietetyczny Kalisz

Opinie naszych klientów

  • Opinie Google 5.0 (270 opinii)

KALISZ – ZDROWA ŻYWNOŚĆ

Stawiamy na bezpieczeństwo i jakość! Nasze produkty mogą być świetnym uzupełnieniem diety, możesz również zdecydować się na kurację oczyszczająco-odchudzającą, która niesie ze sobą świetne efekty. Jakie? Oto przykłady rezultatów:

  • nowa sylwetka,
  • lepsze wyniki badań,
  • usprawniona praca narządów,
  • gładsza skóra,
  • obniżenie poziomu cukru we krwi,
  • wyregulowany metabolizm.

Jeśli lubisz płynne posiłki i chciałabyś/chciałbyś usunąć toksyny i nadmiar wody w ciele, to dieta zupowa (lub dieta sokowa i zupowa) jest na pewno dla Ciebie.

Założenia naszych działań czerpiemy z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a jedzenie przygotowujemy zgodnie z sercem i najlepszymi intencjami.

Kalisz – zdrowa żywność
Dieta pudełkowa czy dieta słoikowa? Postaw na ekowybory!

DIETA PUDEŁKOWA CZY DIETA SŁOIKOWA? POSTAW NA EKOWYBORY!

Szkło to nie tylko najbezpieczniejsze opakowanie na pożywienie, ale również surowiec, który idealnie nadaje się do recyklingu. Wiemy o tym i z radością przyjmujemy nasze słoiki po zupach (na własny koszt wysyłamy po nie nawet kuriera), następnie wykorzystujemy je ponownie. Tym sposobem wspólnie z naszymi wspaniałymi Klientami dbamy o środowisko. Nasze zupy na dowóz to fantastyczny wybór, jeśli ekologia jest dla Ciebie ważna.


Żywność dietetyczna – Kalisz i okolice

Nasze jedzenie na dowóz dotrze prosto pod Twoje drzwi – niezależnie od tego, w którym zakątku Polski mieszkasz. Docieramy również do Kalisza, a także pobliskich miejscowości – oto przykładowe miasta, gdzie z pewnością nas znajdziesz:

Opatówek, Wolica, Nowe Skalmierzyce, Ostrów Wielkopolski, Koźminek, Stawiszyn, Pleszew, Tursko, Gołuchów, Kotlin.

Zdrowe jedzenie Kalisz