CATERING DIETETYCZNY RYBNIK

Postanowiłaś/postanowiłeś, że zdrowa żywność będzie elementem Twojej codzienności? Wybierz produkty od Zdrowej Zupy, które są gwarantem jakości. Zupy, zupy keto, soki/smoothie, sosy, pasty, chleby, czekolady keto to smaczne, a jednocześnie pożywne posiłki.


Nie znajdziesz w nich:

  • glutenu,
  • laktozy,
  • cukru,
  • sztucznych ulepszaczy smaku,
  • konserwantów.

Smaki

Catering dietetyczny Rybnik

Opinie naszych klientów

  • Opinie Google 5.0 (270 opinii)

RYBNIK – JEDZENIE NA DOWÓZ

Nasz catering dowiezie zdrowe jedzenie prosto pod Twoje drzwi. Nasze jedzenie jest pełnowartościowym i wygodnym uzupełnieniem diety. Możesz również zdecydować się na kurację oczyszczająco-odchudzającą, którą stworzyliśmy w oparciu o wiedzę z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Dieta zupowa przynosi ogrom wspaniałych efektów, które obserwujemy u naszych Klientek i Klientów.

Jeśli chcesz raz na zawsze pożegnać się ze zbędnymi kilogramami, mieć lepsze samopoczucie i więcej energii, poprawić pracę swoich narządów, obniżyć poziom cukru we krwi czy wyregulować metabolizm – płynna kuracja jest dla Ciebie!

Na ciepłe miesiące mamy również propozycję dieta sokowa i zupowa. Dodatek pysznych soków/ smoothies orzeźwi Cię i dostarczy witamin oraz wartości odżywczych.

Rybnik – jedzenie na dowóz
Żywność dietetyczna eko – Rybnik

ŻYWNOŚĆ DIETETYCZNA EKO – RYBNIK

Dieta pudełkowa czy dieta słoikowa – zadajesz sobie czasem takie pytanie? Postaw na szklane opakowania, które są ekologicznym i bezpiecznym sposobem przechowywania żywności. Z radością zamówimy kuriera po odbiór słoików po naszych zupach (na własny koszt). Zależy nam na środowisku, dlatego wdrażamy ekodziałania i wykorzystujemy ponownie słoiki. Recykling pozwala m.in. ograniczyć liczbę odpadów, co wpływa korzystnie na naszą planetę.


Gdzie dociera Zdrowa Zupa?

Nasze zupy na dowóz (a także wszystkie inne produkty) dostarczamy do każdego miejsca w Polsce.

Rybnik i okolice są nam dobrze znane. Znajdziecie nas między innymi w następujących miejscowościach:

Jejkowice, Gaszowice, Pszów, Żory, Świerklany, Wodzisław Śląski, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Pszczyna, Tychy.

Zdrowe jedzenie Rybnik

%