Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

Catering dietetyczny rybnik

Interesuje Cię zbilansowana dieta, a nie masz czasu gotować? Chcesz, aby zdrowa żywność stała się elementem Twojej codzienności? Wybierz produkty od Zdrowej Zupy, które są gwarantem jakości. Zupy, zupy keto, soki/smoothie, sosy, pasty, chleby, czekolady keto to smaczne, a jednocześnie pożywne posiłki.

Nie znajdziesz w nich:

  • glutenu,
  • laktozy,
  • cukru,
  • sztucznych ulepszaczy smaku,
  • konserwantów.

Pożegnaj dietę pudełkową raz na zawsze. Zdrowa Zupa zmienia oblicze cateringu dietetycznego. Wybierz dietę ekologiczną i zgodną z Twoimi wartościami.

Zdrowe zupy

Catering dietetyczny Rybnik

Opinie naszych klientów

  • Opinie Google 5.0 (270 opinii)

Fit Catering Rybnik– Jedzenie na dowóz

Nasz catering dowiezie zdrowe jedzenie prosto pod Twoje drzwi. Nasze jedzenie jest pełnowartościowym i wygodnym uzupełnieniem diety. Możesz również zdecydować się na kurację oczyszczająco-odchudzającą, którą stworzyliśmy w oparciu o wiedzę z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Dieta zupowa przynosi ogrom wspaniałych efektów, które obserwujemy u naszych Klientek i Klientów.

Jeśli chcesz raz na zawsze pożegnać się ze zbędnymi kilogramami, mieć lepsze samopoczucie i więcej energii, poprawić pracę swoich narządów, obniżyć poziom cukru we krwi czy wyregulować metabolizm – płynna kuracja jest dla Ciebie! Zbilansowane posiłki o określonej kaloryczności, które napełnią Cię na długo, podtrzymując uczucie sytości. 

Na ciepłe miesiące mamy również propozycję dieta sokowa i zupowa. Dodatek pysznych soków/ smoothies orzeźwi Cię i dostarczy witamin oraz wartości odżywczych.

Zdrowe odżywianie jeszcze nigdy nie było tak proste i ekologiczne. Gotowe zdrowe posiłki w najbezpieczniejszym i najzdrowszym znanym opakowaniu. 

Rybnik – jedzenie na dowóz
Żywność dietetyczna eko – Rybnik zdrowe posiłki na dowóz

ŻYWNOŚĆ DIETETYCZNA EKO – RYBNIK

Dieta pudełkowa czy dieta słoikowa – zadajesz sobie czasem takie pytanie? Postaw na szklane opakowania, które są ekologicznym i bezpiecznym sposobem przechowywania żywności. Z radością zamówimy kuriera po odbiór słoików po naszych zupach (na własny koszt).

Zależy nam na środowisku, dlatego wdrażamy ekodziałania i wykorzystujemy ponownie słoiki. Recykling pozwala m.in. ograniczyć liczbę odpadów, co wpływa korzystnie na naszą planetę, w odróżnieniu od śmieci, które generuje typowa dieta pudełkowa.

Rybnik - Gdzie Dociera Zdrowa Zupa?

Nasze zupy na dowóz (a także wszystkie inne produkty) dostarczamy do każdego miejsca w Polsce.

Rybnik i okolice są nam dobrze znane. Znajdziecie nas między innymi w następujących miejscowościach:

Jejkowice, Gaszowice, Pszów, Żory, Świerklany, Wodzisław Śląski, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Pszczyna, Tychy.

Zdrowe jedzenie Rybnik