Zdrowe Soki i Smoothie

Zdrowe soki i zdrowe smoothie – idealna przekąska

Soki i smoothie mają czysty skład. SĄ BEZ GLUTENU, BEZ LAKTOZY, BEZ CUKRU, BEZ KONSERWANTÓW (niektóre z dodatkiem witaminy C). 

Każdy sok/ smoothie 250 ml  lub 1000 ml - produkt poddany utrwaleniu pod wysokim ciśnieniem (HPP) trwałość 40 dni.
Więcej o tym sposobie utrwalenia i o działaniu soków przeczytasz 
tutaj 

Zdrowe soki i zdrowe smoothie zostały przygotowane z myślą o uzupełnieniu naszych kuracji zupami, ale sprawdzą się też jako element codziennej, zdrowej diety. Świeżo wyciśnięte, zdrowe soki, szczególnie te w butelkach 250 ml, idealnie nadają się jako dodatek do drugiego śniadania dla dziecka w szkole lub do lunchboxu do pracy. Zdrowe smoothie stanowi pełnowartościową porcję owoców, a w dodatku fantastycznie smakuje!

Czytaj więcej

Soki dla zdrowej skóry i ciała – jak to działa?

Jak, oprócz codziennej pielęgnacji, zadbać o cerę? Proponujemy soki dla zdrowej skóry! Wysoka zawartość witaminy C w sokach stymuluje proces wytwarzania kolagenu, który utrzymuje prawidłowe napięcie i elastyczność Twojej skóry. Pozostałe przeciwutleniacze  (występujące w ogromnej ilości w owocach, które wykorzystujemy do produkcji soków) pomagają walczyć z wolnymi rodnikami i sprzyjają utrzymaniu młodej, świeżej skóry przez długi czas.

Oferujemy soki wyciskane ze świeżych owoców z dodatkiem kwasu askorbinowego (witaminy C), który działa jako przeciwutleniacz (czyli zabezpiecza sok przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych). Nasze soki są poddawane wysokociśnieniowej obróbce (HPP) – dzięki tej metodzie otrzymujemy produkt chłodniczy wolny od konserwantów. Nasze w 100% naturalne soki zachowują świeżość, smak oraz wszystkie wartości odżywcze.

 

Jakie pakiety soków przygotowaliśmy dla Ciebie?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy różnorodną ofertę soków. To produkty w różnych kolorach, czerpanych bezpośrednio z naturalnych owocowych barwników. Każdy z soków bazuje na popularnych owocach, których smak i kolor podkreślamy poprzez dominujący dodatek: truskawki, maliny, mango, ananasa, czy innych cudownie orzeźwiających darów natury. Oferujemy butelki o pojemnościach 250 ml lub 1000 ml pakowane po 6 lub 12 sztuk. Masz zatem okazję zasmakować każdego z naszych firmowych produktów, wybierając pojemność i liczebność butelek, która najbardziej odpowiada potrzebom Twojej diety. Dodatkowo, soki znajdziesz również jako uzupełnienie naszych kuracji zupami. Zachęcamy do próbowania i życzymy miłego sokowania!

Paczka Soki 250 ml - 6 szt

(0)
60,00 zł

..

Paczka Soki 250 ml - 12 szt

(0)
114,00 zł

..

Paczka Soki 1000 ml - 6 szt

(0)
118,00 zł

..

Paczka Soki 1000 ml - 12 szt

(0)
228,00 zł

..

%