Catering dietetyczny Warszawa

Szukasz pysznego, zdrowego cateringu, który dostarcza pożywienie na terenie Warszawy i okolic?

Zdrowa Zupa to coś, czego szukasz! Postaw na prozdrowotny catering płynny i ciesz się odżywczymi posiłkami!


Nasze produkty są:

  • zdrowe: do produkcji wykorzystujemy tylko najlepsze składniki - posiadające certyfikaty, od lokalnych rolników; pasteryzujmy zupy i pasty, a soki i smoothie są poddawane procesowi HPP - dzięki temu produkty są bezpieczne, o wysokiej jakości;
  • bez czynników zapalnych: czyli bez glutenu, laktozy i dodatku cukru;
  • wygodne: pakiet zup, soków/smoothie, past Klient otrzymuje raz w tygodniu; zupę wystarczy wyjąć ze słoika i podgrzać;
  • ekologiczne: zupy i pasty znajdują się w szklanych słoikach; przyjmujemy od Klientów słoiki po zupach i wykorzystujemy je ponownie – po dokładnym umyciu i wyparzeniu.

Zdrowe zupy

Catering dietetyczny Warszawa

ŻYWNOŚĆ DIETETYCZNA WARSZAWA – opinie naszych klientów

  • Opinie Google 5.0 (270 opinii)

PROZDROWOTNY CATERING DIETETYCZNY

Nasz catering opiera się na zupach, które w krajach azjatyckich są uznawane za lekarstwo na różnego rodzaju schorzenia. Możesz wybrać kurację zupową lub kurację zupową uzupełnioną sokami. Pakiet zup (lub zup z sokami) otrzymujesz raz w tygodniu, prosto pod Twoje drzwi. Chciałabyś/chciałbyś dołączyć do kuracji zdrowe kanapki? Przygotowaliśmy dla Ciebie pyszne, bezglutenowe pasty i wyjątkowy chleb wegański z kaszy gryczanej o niskim IG. Spróbuj również zdrowych deserów, produktów keto i sosów obiadowych.

Już dwa tygodnie naszej kuracji dają niesamowite efekty - takie jak: pogłębione oczyszczenie organizmu, do 3-4 kg mniej, uczucie lekkości, uczucie jasności umysłu. Natomiast miesiąc kuracji to już znaczące oczyszczenie organizmu, nawet do 8 kg utraconej wagi, wycofanie się wielu objawów zatrucia organizmu, napięta i zdrowa skóra.

Pamiętaj – smak zup wybierasz sam/sama! Chcesz przed kolejną dostawą zmienić wybrane zupy na swoje ulubione? Wystarczy nas powiadomić! Zależy nam na tym, aby proces oczyszczania z zupami był przyjemny, a zadbanie z miłości do siebie.

Prozdrowotny catering dietetyczny
Dlaczego dieta odchudzająca Zdrowej Zupy jest najlepsza?

DLACZEGO DIETA ODCHUDZAJĄCA ZDROWEJ ZUPY JEST NAJLEPSZA?

W Zdrowej Zupie należy nam przede wszystkim na zdrowiu i wspaniałym samopoczuciu naszych Klientów. Wybieramy najlepsze składniki do naszych produktów, a jedzenie przygotowujemy ręcznie. Zawsze dodajemy również miłość i ogrom dobrych intencji! Nasi Klienci powracają do zdrowia, co nas ogromnie cieszy!


Zupy to sycące posiłki, które doskonale nawadniają organizm. Dzięki temu skóra pozostaje elastyczna podczas procesu oczyszczania organizmu. Lekkie zupy dietetyczne pomagają ogrzać śledzionę i żołądek oraz regulują metabolizm. To wszystko prowadzi do zgubienia zbędnych kilogramów. Czy to nie wspaniałe, że jedząc zupy można nie tylko zrzucić wagę, ale również dostarczyć swojemu organizmowi dobrodziejstw?


Postaw na zdrowe odżywianie i oczekuj wspaniałych efektów!

Zdrowe jedzenie Warszawa

Dostarczamy również do:

Żelazowej Woli, Leszna, Łomianek, Ożarowa Mazowieckiego, Starych Babic, Piaseczna, Legionowa, Pruszkowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Siedlec.