Catering dietetyczny Wrocław

Catering we Wrocławiu, który stawia na zdrowie? To właśnie my!


Czy wiesz, że zupa w Azji to lekarstwo na wiele schorzeń? Zupy to pełnowartościowe, sycące, a przy tym lekkostrawne posiłki. Według tradycyjnej medycyny chińskiej spożywanie zup przywraca siły witalne, reguluje metabolizm, ogrzewa żołądek i śledzionę oraz świetnie nawadnia organizm. W Chinach stosuje się nawet zupę (gotowaną przez dwa tygodnie) na płodność, którą otrzymują nowożeńcy po ślubie. Nasze kuracje zupowe odżywiają, oczyszczają i nasycają organizm.


Wszystkie produkty są pozbawione czynników zapalnych (glutenu, laktozy i cukru) oraz konserwantów. Skomponowane z najlepszych składników potrawy są przygotowywane ręcznie, przy zachowaniu najwyższych standardów.

Zdrowe zupy

Catering dietetyczny Wrocław

ŻYWNOŚĆ DIETETYCZNA WROCŁAW – opinie naszych klientów

  • Opinie Google 5.0 (270 opinii)

JAK WYGLĄDA U NAS CATERING DIETETYCZNY?

U nas wybierasz swoje ulubione dania i masz je zawsze pod ręką! Proponujemy kurację zupową lub zupową z sokami. Podczas składania zamówienia sam wskazujesz smaki, a my kompletujemy twoje zamówienie. Możesz odebrać je w naszym punkcie lub zamówić kuriera prosto pod swoje drzwi!

Nie wiesz, czy dasz radę jeść tylko zupy? Wybierz zdrowe kanapki! Wegański chleb bezglutenowy o niskim IG i pyszne pasty bezglutenowe będą świetnym uzupełnieniem kuracji.

Nasze zupy i pasty są pasteryzowane, co pozwala zachować wartości odżywcze składników i wydłużyć ważność produktów. Słoik zupy czy bezglutenowa kanapka mogą być pewnego rodzaju ratunkiem, kiedy nie masz czasu lub chęci gotować, a chcesz zjeść coś zdrowego.

Jak wygląda u Nas catering dietetyczny
Dieta odchudzająca Wrocław - co nas wyróżnia

DIETA ODCHUDZAJĄCA WROCŁAW - CO NAS WYRÓŻNIA?

Łączymy tradycyjne podejście medycyny chińskiej z nowoczesnymi metodami utrwalania jak HPP (high pressure processing). Nasi klienci zdrowieją, a powrót do właściwej wagi ciała jest dodatkową korzyścią. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, przygotowane z najlepszych składników. Osoby korzystające z kuracji otrzymują raz w tygodniu (w ciągu dnia) zestaw produktów na cały tydzień, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. U nas sam komponujesz swoją kurację – wybierasz to, co lubisz. Jeśli kuracja trwa dłużej niż tydzień, istnieje możliwość zmiany wybranych przez siebie smaków przed kolejną dostawą. Zależy nam na tym, aby czas kuracji był dla Klienta przyjemny i smaczny.


Wierzymy, że najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem na przechowanie gotowanego jedzenia jest pasteryzacja w szkle. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która przyjmuje słoiki po zupach i wykorzystuje je ponownie (po dokładnym umyciu i wyparzeniu).


Dodajemy do zup też pewne magiczne składniki – miłość i nasze najlepsze intencje!


Spróbuj naszych produktów i rozkoszuj się smakiem zdrowia!

Zdrowe jedzenie Wrocław

Dostarczamy również do:

Oleśnicy, Długołęka, Kątów Wrocławskich, Milicza, Trzebnicy, Żmigrodu, Obornik Śląskich, Jaworzyny Śląskiej, Siechnic, Sobótki.