Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

Cześć, poznajmy się!

Ekipa Zdrowazupa


Ania

Ania

Legenda firmowa głosi, że to od Ani wszystko się zaczęło. Już kiedy przyjmowała w gabinecie akupunktury, polecała wszystkim zupy. Pacjenci zgłaszali, że czasu na gotowanie brak. I tak powstał pomysł na Zdrową Zupę! Najważniejsze dla Ani jest, by służyć innym - na co dzień jest idealnym przykładem takiej postawy.

Angelika

Angelika

Nasza Pani Prezes to współautorka większości przepisów na nasze zdrowe, bezglutenowe posiłki. To właśnie z miłości Angeliki do tworzenia kulinarnych smakołyków powstały pierwsze zupy. Obecnie pod jej czujnym okiem powstają wszystkie nowe propozycje smakowe, dzięki czemu mamy pewność, że każde danie jest pełnowartościowe i smacznie!

Nicholas

Nicholas

Nie ma większego fana piłki nożnej od naszego Pana Wiceprezesa. Kibicuje szczególnie swojej ulubionej angielskiej drużynie – Arsenal F.C. Zawsze możemy liczyć na pomoc i dobre pomysły Nicolasa. Kiedy odwiedza naszą siedzibę, wnosi ze sobą dużo pozytywnej energii!

Rafał

Rafał

Dobry duch Zdrowej Zupy! Wszyscy uwielbiają jego poczucie humoru i dobre nastawienie. Ojciec właścicieli, niezwykle wspierający członek rodziny. Kibicuje, motywuje i trzyma kciuki za sukcesy wszystkich działań.Ekipa gotująca

Kuchenne rewolucje są niestraszne naszym dziewczynom: Anetce, Helence, Agnieszki, Anzheli. To prawdziwe ekspertki od zdrowych produktów. Na czele z szefową kuchni Sabinką przygotowują je z sercem na dłoni. Nigdy nie zapominają o tym, aby dodać pokaźną szczyptę dobrych życzeń i miłości do każdego słoika. To właśnie w głowie Pawła powstały przepisy na nasze pasty, desery, czekolady keto i część zup. Jesteśmy pewni, że to degustacji przygotowanych przez niego potraw Magda Gessler nie rzuciłaby żadnym talerzem.

Nasza ekipa gotująca


Magazyn
Magazyn

Ekipa magazynu

Nasi chłopacy Jacek i Zbyszek profesjonalnie pakują. Co prawda nie na siłowni, a w naszym magazynie pełnym zdrowych smakowitości. Każdy produkt przechodzi przez ich ręce - to oni dbają o to, aby paczki były odpowiednio przygotowane, zabezpieczone i skompletowane. Najbardziej umięśniony dział w firmie.Biuro

Ekipa biura

Dziewczyny z biura są mistrzyniami w ogarnianiu. Potrafią namierzyć każdą paczkę i przypilnować, aby dotarła, gdzie trzeba. To one dbają o wszystkie sprawy związane z dostawą oraz zwrotem słoików. Biurem od początku działań kieruje Iwonka, która zna naszych Klientów jak nikt inny! Dołączyła do niej Ola – dietetyczka z merytoryczną wiedzą oraz szerokim uśmiechem na twarzy. Zapewniamy, że nasze Biuro Obsługi znajdzie satysfakcjonujące rozwiązanie w każdej sytuacji!

Paweł

Paweł

Wrocławscy Klienci, którzy zamawiają nasze produkty z dowozem, na pewno dobrze znają Pawła. To właśnie on z szelmowskim uśmiechem przemierza ulice Wrocławia (nieważne czy to słońce, czy deszcz) i dostarcza z łatwością nawet najcięższe paczki prosto pod drzwi.

Marketing

Ekipa marketingu

Ekipa z działu marketingu pracuje nad tym, aby nasi Klienci byli na bieżąco z wszystkimi nowinkami w Zdrowej Zupie. Kierowniczka Natalia wraz z Julią codziennie wchodzą na wyżyny kreatywności, aby treści na stronie i social mediach, a także w newsletterze czy innych materiałach promocyjnych były ciekawe oraz merytoryczne. Dbają też o stronę graficzną, wymyślają superkonkursy, a także planują spotkania live. Wszystko, by nieść jak największą wartość!


Bartek

Bartek

Najczęściej spotkać go można w naszej zupowej kuchni, gdzie wspiera działania ekipy gotującej. Fan sportu i dobrej muzyki. Jego nieodłącznym atrybutem są słuchawki, z których wybrzmiewają ulubione piosenki Bartka. Jedna z najbardziej wysportowanych osób w naszej firmie, o czym świadczy fakt, że w przeszłości prowadził zajęcia jako trener personalny.