Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

Cześć, poznajmy się!


Ania

Ania

To od Ani wszystko się zaczęło, jest pomysłodawczynią firmy i wizjonerką. Kiedy jeszcze pracowała w swoim gabinecie naturoterapeuty i specjalisty Tradycyjnej Medycyny Chińskiej polecała swoim podopiecznym zupy jako najwartościowszy posiłek dnia.  Większość z nich narzekała na brak czasu. Kilka lat później podczas nauki na warsztatach Business Excellence, odważyła się zrealizować pomysł na Zdrową Zupę! Najważniejsze dla Ani jest, by służyć innym - na co dzień jest idealnym przykładem takiej postawy.

Angelika

Angelika

Nasza Pani Prezes to współautorka większości przepisów na nasze zdrowe, bezglutenowe posiłki. To właśnie z miłości Angeliki do tworzenia kulinarnych smakołyków powstały pierwsze zupy. Cała rodzina testowała je i uznała, że czas pokazać je światu. Obecnie pod czujnym okiem Angie powstają wszystkie nowe propozycje smakowe. Dzięki temu mamy pewność, że każde danie jest pełnowartościowe i smacznie!

Nicholas

Nicholas

Nie ma większego fana piłki nożnej od naszego Pana Wiceprezesa. Kibicuje szczególnie swojej ulubionej angielskiej drużynie – Arsenal F.C. Zawsze możemy liczyć na pomoc i dobre pomysły Nicolasa. Kiedy odwiedza naszą siedzibę, wnosi ze sobą dużo pozytywnej energii!

Rafał

Rafał

Dobry duch Zdrowej Zupy! Wszyscy uwielbiają jego poczucie humoru i dobre nastawienie. Ojciec właścicieli, niezwykle wspierający członek rodziny. Kibicuje, motywuje i trzyma kciuki za sukcesy wszystkich działań.Ekipa gotująca

Kuchenne rewolucje są niestraszne naszym dziewczynom: Agnieszce, Helence, Toni, Tani i Roxy. To prawdziwe ekspertki od zdrowych produktów. Na czele z szefową kuchni Sabinką przygotowują je z sercem na dłoni. Nigdy nie zapominają o tym, aby dodać pokaźną szczyptę dobrych życzeń i miłości do każdego słoika. To właśnie w głowie Pawła powstały przepisy na nasze pasty, desery, czekolady keto.  Jesteśmy pewni, że to degustacji przygotowanych przez niego potraw Magda Gessler nie rzuciłaby żadnym talerzem.

Nasza ekipa gotująca


Magazyn
Magazyn

Ekipa magazynu

Nasi chłopacy Jacek i Zbyszek profesjonalnie pakują. Co prawda nie na siłowni, a w naszym magazynie pełnym zdrowych smakowitości. Każdy produkt przechodzi przez ich ręce - to oni dbają o to, aby paczki były odpowiednio przygotowane, zabezpieczone i skompletowane. Najbardziej umięśniony dział w firmie.Paweł

Paweł

Wrocławscy Klienci, którzy zamawiają nasze produkty z dowozem, na pewno dobrze znają Pawła. To właśnie on z szelmowskim uśmiechem przemierza ulice Wrocławia (nieważne czy to słońce, czy deszcz) i dostarcza z łatwością nawet najcięższe paczki prosto pod drzwi.

Marketing

Ekipa marketingu

Ekipa z działu marketingu pracuje nad tym, aby nasi Klienci byli na bieżąco z wszystkimi nowinkami w Zdrowej Zupie. Kierowniczka Natalia wraz z Julią codziennie wchodzą na wyżyny kreatywności, aby treści na stronie i social mediach, a także w newsletterze czy innych materiałach promocyjnych były ciekawe oraz merytoryczne. Dbają też o stronę graficzną, wymyślają superkonkursy, a także planują spotkania live. Wszystko, by nieść jak największą wartość!

Bartek

Bartek

Najczęściej spotkać go można w naszej zupowej kuchni, gdzie wspiera działania ekipy gotującej. Fan sportu i dobrej muzyki. Jego nieodłącznym atrybutem są słuchawki, z których wybrzmiewają ulubione piosenki Bartka. Jedna z najbardziej wysportowanych osób w naszej firmie, o czym świadczy fakt, że w przeszłości prowadził zajęcia jako trener personalny.