Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

Ekologia - zdrowa zupa w szklanym słoiku

Zwrot słoików


 • 1. Zatrzymaj karton i słoiki po naszych zupach.

 • 2. Słoiki po zupach od razu po jedzeniu opłucz w ciepłej wodzie lub umyj płynem do naczyń.

  Ważne! Nie myj słoików w zmywarce! - etykiety eco są z papieru, po umyciu w zmywarce przykleją się do słoika, a na innych naczyniach zostawią ślady. Jeśli chcesz zdjąć etykietę, namocz je na 15 minut w letniej wodzie. 

 • 3. Wyrzuć wieczka do odpowiedniego pojemnika na śmieci (kolor pojemnika: żółty) - nie możemy użyć ich ponownie.

 • 4. Słoiki zapakuj do naszego kartonu - najlepiej jeśli włożysz je do gniazd. Prosimy, abyś dołożyła/dołożył również nasz wkład chłodzący, który umieściliśmy wraz zupami w przesyłce.

 • 5. Zbierz co najmniej 18 słoików i zgłoś nam chęć ich zwrotu.

 • 6. Napisz mejl na adres biuro@zdrowazupa.pl i podaj w nim informację ile słoików i kartonów planujesz oddać. Wyślemy do Ciebie kuriera po słoiki.

  Na terenie Wrocławia: Czyste słoiki przygotuj jak powyżej. Możesz przekazać je kierowcy podczas kolejnej dostawy lub przywieźć do naszego punktu odbioru - jesteśmy przy ulicy Sułowska 22c.

Zwrot słoików - Zdrowa Zupa


Jak myślisz, dlaczego jedzonko dla niemowląt przechowywane jest w szklanych słoikach? Odpowiedź jest prosta - żywność w szklanych słoikach to najzdrowszy i najbezpieczniejszy znany do tej pory sposób na przechowywanie jej. Na szczęście moda na szkło powróciła. Ludzie w końcu zaczęli dostrzegać szkodliwość plastiku, a tym samym korzyści płynące z użytkowania szklanych opakowań. Dzięki temu małymi krokami zaczynamy dbać o własne zdrowie oraz środowisko. Zdrowe jedzenie to zawsze dobry wybór!


Szybkie Zwroty słoików do InPost Paczkomat

Szybkie Zwroty to usługa, dzięki której możesz bezpłatnie zwracać puste słoiki za pośrednictwem automatów Paczkomat zlokalizowanych w całej Polsce.

Paczkę ze zwrotem możesz nadać na dwa sposoby – za pośrednictwem aplikacji InPost Mobile lub korzystając ze strony: https://szybkiezwroty.pl/pl/zdrowa_zupa


Sposób 1:

Jak zwrócić paczkę za pomocą aplikacji InPost Mobile?

 • 1. Otwórz aplikację InPost Mobile.

 • 2. W dolnym menu kliknij ikonę „Zwróć”.

 • 3. Wpisz nazwę sklepu: “Zdrowa Zupa”.

 • 4. Wypełnij formularz zwrotu.

 • 5. Kod zwrotu znajdziesz w aplikacji InPost Mobile oraz w wiadomości e-mail.

 • 6. Przygotuj paczkę ze zwrotem – jeśli używasz tego samego pudełka, usuń starą etykietę.

 • 7. Wystarczy, że kod zwrotu napiszesz odręcznie na paczce. Nie musisz drukować etykiety.

 • 8. Nadaj paczkę w dowolnym automacie Paczkomat – wystarczy, że zeskanujesz kod QR z aplikacji InPost Mobile, przykładając go do czytnika w urządzeniu lub wybierzesz opcję nadania paczki na jego ekranie i wpiszesz ręcznie kod zwrotu.

 • 9. Umieść paczkę w skrytce, zamknij ją. I już - gotowe!


Sposób 2:

Nadaj zwrot na www.SzybkieZwroty.pl

 • 1. Wejdź na SzybkieZwroty.pl.

 • 2. Z listy dostępnych sklepów wybierz: “Zdrowa Zupa”.

 • 3. Wypełnij formularz zwrotu.

 • 4. Kod zwrotu znajdziesz w aplikacji InPost Mobile oraz w wiadomości e-mail.

 • 5. Przygotuj paczkę ze zwrotem – jeśli używasz tego samego pudełka, usuń starą etykietę.

 • 6. Wystarczy, że kod zwrotu napiszesz odręcznie na paczce. Nie musisz drukować etykiety!

 • 7. Nadaj paczkę w dowolnym automacie Paczkomat – wystarczy, że zeskanujesz kod QR z aplikacji InPost Mobile. przykładając go do czytnika w urządzeniu lub wybierzesz opcje nadania paczki na jego ekranie i wpiszesz ręcznie kod zwrotu.

 • 8. Umieść paczkę w skrytce i… gotowe!


Jak zapakować paczkę?

Aby paczka dotarła do nas bezpiecznie, proponujemy wykorzystać ponownie nasz karton, a także skorzystać z naszych gniazd, w których wysłaliśmy do Ciebie produkty. Możesz też umieścić przegrody wewnątrz i każdą lukę wypełnić papierem, aby słoiki były odpowiednio zabezpieczone i unieruchomione. Zachęcamy, by być eko i zero waste! Dzięki temu dbamy o środowisko i zmniejszamy liczbę odpadów. Nie zapomnij usunąć poprzedniej etykiety z kartonu.

Dziękujemy za pomoc i wspólne dbanie o naszą Planetę!

Inpost Zwrot słoików

Szklane opakowania - produkcja

Ważne jest, abyśmy mieli pełną świadomość tego, jak wielkim wyzwaniem jest produkcja w szklanych opakowaniach. Traktujemy naszych Klientów jak przyjaciół, a z tymi zawsze szczerze.

Tak więc kiedy następnym razem, stojąc przed sklepową półką, będziesz się zastanawiać, dlaczego soczek w szklanej butelce kosztuje więcej niż w plastikowej, pomyśl o wydatkach, które wiążą się z transportem...

Szkło jest cięższe od plastiku. Szklane opakowanie to około 40 % masy transportowanego produktu. Pozostałe 60% stanowi zupa. W przypadku opakowania z tworzywa sztucznego ten stosunek to 4 do 96 procent. Tym samym transport partii np. zupy w słoikach jest kosztowna ze względu na swoją wagę i problematyczna z powodu kruchości. Mimo tych wyzwań my wybraliśmy szkło.


Szklane opakowania na żywność, czyli recykling na medal

Dla nas ważne jest to, że szklane opakowania są surowcem wręcz idealnie nadającym się do recyklingu. Można je przetwarzać nieskończoną ilość razy, uzyskując raz po raz pełnowartościowy pojemnik. Co więcej, dzięki recyklingowi szkła zmniejsza się zużycie energii, wody i innych surowców potrzebnych np. do wyprodukowania słoika czy szklanej butelki od nowa.

Nasi klienci oddają nam puste słoiki, prosimy ich aby wyrzucili wieczka (najlepiej do specjalnego żółtego pojemnika) a słoiki jedynie wypłukali, nie myli ich w zmywarce. My to zrobimy w odpowiedni sposób. Najpierw ze słoika ściągamy ręcznie etykiety, później jest on płukany, a następnie myty w zmywarce w 65 stopniach. Tuż przed ponownym użyciem znów zostaje wyparzony, tym razem gorącą parą.

Ekologia - zdrowa zupa w szklanym słoiku

Zdrowa zupa - zwrot słoików

Sprzyjamy naszym ciałom i Matce Ziemi, dlatego wybraliśmy szklane słoiki. Możesz je u nas oddawać, a my z radością je wykorzystamy. Z uwagi na koszty recyclingu tj: zdjęcie etykiety, umycie w zmywarkach, następnie ponowne wyparzenie, nie oddajemy kaucji zwrotnej. Pamiętaj jednak, że dzięki Twojej pomocy możemy razem robić coś pozytywnego dla środowiska i mieć swój mały wkład w jego poprawę.

Jeśli zamawiasz nasze zupy na terenie Wrocławia, oddajesz nam słoik przy kolejnej dostawie lub przywozisz je do punktu odbioru.

W przypadku zamówień z innych miast możemy odbierać słoiki kurierem. Niezależnie od kosztów chcemy podjąć się akcji zbierania słoików i gorąco zachęcamy Cię do współpracy. Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób i dołóż swoją cegiełkę do dbałości o naszą planetę każdego dnia! Pamiętaj przy kuracji na dłużej niż tydzień zwrot słoików kurierem na koniec trwania diety (chodzi o koszt przesyłki) - prosimy w tym względzie o zrozumienie.

Catering od Zdrowej Zupy i ekologiczne opakowania - jak przygotować słoiki do zwrotu:

Nie wyrzucaj naszego kartonu i nie myj słoików w zmywarce – my to zrobimy, wypłucz słoiczki dokładnie letnią wodą. Wyrzuć wieczka do właściwego zbiornika na odpady – jest to drobny metal, więc mają trafić do pojemnika żółtego na tworzywa sztuczne. My nie możemy ich użyć, ale może znasz kogoś komu się przydadzą- spytaj więc zanim się ich pozbędziesz. Słoiki spakuj do naszego kartonu wkładając je w otwory, tak aby słoiki nie pobiły się. Zgłoś nam chęć zwrotu słoików, otrzymasz wówczas do wydrukowania list przewozowy, który wraz z kartonem (lub kilkoma kartonami) przekażesz kurierowi. We Wrocławiu możemy odebrać od Ciebie słoiki przy kolejnej dostawie, jeśli nie planujesz takiej możesz przywieźć słoiki do naszego punktu odbioru, po uprzednim kontakcie z Biurem Obsługi.

Postaw na catering ekologiczny w szklanych pojemnikach i wspólnie zadbajmy o środowisko!


Zachęcamy również do przeczytania tego artykułu: Moda na szkło

Zdrowe jedzenie Wrocław