Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

CATERING DIETETYCZNY RADOM

Interesuje Cię gotowa żywność dietetyczna najwyższej jakości? Chciałabyś/chciałbyś mieć zawsze pod ręką coś zdrowego? Przygotowaliśmy dla Ciebie pełnowartościowe produkty, które są skomponowane z najlepszych składników i pełne wartości odżywczych.


Wszystkie zupy, zupy keto, sosy, pasty, chleby, desery i czekolady keto nie zawierają czynników, które – zgodnie z założeniami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej – powodują stany zapalne. Mowa o:

  • glutenie,
  • laktozie,
  • cukrze.

Zdrowe zupy

Catering dietetyczny Radom

Opinie naszych klientów

  • Opinie Google 5.0 (270 opinii)

MIEJ ZDROWE JEDZENIE ZAWSZE PRZY SOBIE!

Sposób odżywiania ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wybierając pożywne posiłki, dostarczamy ciału energii i potrzebnych składników odżywczych. Silniejszy organizm = większy komfort życia.

Świetnym rozwiązaniem jest dieta zupowa (lub dieta sokowa i zupowa). Jadłospis złożony z ciepłych, płynnych dań o dobrym składzie pozytywnie wpłynie na układ trawienny, wyreguluje metabolizm, pomoże usunąć toksyny i nadmiar wody z organizmu, usprawni działanie narządów wewnętrznych takich jak tarczyca, trzustka czy wątroba. Podstawowe zasady naszej kuracji zaczerpnęliśmy z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej – warto dodać, że wszystkie zupy są gotowane według kuchni Pięciu Przemian.

Nasza zdrowa żywność to też niezwykle wygodne uzupełnienie codziennego menu. Termos, lunchbox czy nawet sam słoik z pyszną przekąską zabierzesz ze sobą np. na wycieczkę, do pracy i w różne inne miejsca. Jednym słowem: wszędzie! To świetna opcja dla zabieganych osób i tych, które cenią sobie zdrowy styl życia.

Miej zdrowe jedzenie zawsze przy sobie!
Dieta pudełkowa? Nasz pomysł na catering to dieta słoikowa!

DIETA PUDEŁKOWA? NASZ POMYSŁ NA CATERING TO DIETA SŁOIKOWA!

Ważna informacja – szklane opakowania są najbezpieczniejszym pojemnikiem do przechowywania żywności. Szkło idealnie nadaje się również do recyklingu – dla nas to również ważna cecha, bo troszczymy się o środowisko. Z radością przyjmujemy z powrotem słoiki po naszych zupach i wykorzystujemy je raz jeszcze. Wystarczy dać nam znać, a my wyślemy kuriera po odbiór opakowań – oczywiście na nasz koszt. Cieszy nas ogromnie, że tak wielu Klientek i Klientów decyduje się wspólnie z nami dbać o ekologię.

Każde, nawet małe działania, mają znaczenie.


Jedzenie na dowóz – Radom

Nasze jedzenie dociera do każdego miejsca. Znajdziesz nas nie tylko w Radomiu, ale także w jego okolicach – m.in. w następujących miejscowościach:

Pionki, Iłża, Jedlnia-Letnisko, Skaryszew, Zakrzew, Maków Nowy, Jedlińsk, Wsola, Zwoleń, Wierzbica.

Zdrowe jedzenie Radom