Koszyk
Brak produktów

Dołącz do naszego Klubu Zdrowia!

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej przez Etao Group Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Sułowska 22c, 51-180 Wrocław w celu otrzymywania Newslettera zawierającego treści marketingowe zgodnie z REGULAMINEM.

Podanie przez Ciebie adresu e-mail jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na otrzymywanie informacji handlowych w postaci newslettera na podany przez Ciebie adres e-mail zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
Podanie przez Ciebie numeru telefonu jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na otrzymywanie treści marketingowych w postaci wiadomości SMS na podany przez Ciebie numer telefonu zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy – Prawo telekomunikacyjne w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
Pełna informacja o administratorze Twoich danych osobowych, a także o celach i podstawie prawnej przetwarzania Twoich danych osobowych, a także o przysługujących Ci w związku z tym prawach znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się na newsletter, a w prezencie dostaniesz praktyczny przewodnik z przepisami „4 sposoby na odporność”

Darmowy ebook

Co zyskasz?

Prezent
Prezent

Zniżkę -10% na pierwsze zakupy.

Promocje
Promocje

Informacje o specjalnych akcjach promocyjnych i zniżkach dostępnych tylko dla subskrybentów.

Ankieta
Ankieta

Kwestionariusz poziomu zanieczyszczenia organizmu.

Wiedza
Wiedza

Cotygodniowe wiadomości z ciekawostkami oraz poradami na temat zdrowia.

Jak zapisać się do Klubu Zdrowia?

1. Uzupełnij formularz znajdujący się na stronie i kliknij przycisk 'Zapisz mnie'. Na wskazany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

2. Kliknij w link 'Tak, chcę się zapisać', potwierdzając swój zapis.

3. Kod rabatowy ze zniżką 10% znajdziesz w kolejnej wiadomości, którą otrzymasz w ciągu kilku minut oraz na stronie, na którą zostaniesz przekierowana/przekierowany po kliknięciu w link potwierdzający subskrypcję.

4. Kod ważny jest tylko w sklepie zdrowazupa.pl i jest jednorazowego użytku.

Nasze media społecznościowe