Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów
Webinar: Jak osiągnąć prawidłową wagę - Wskazówki dietetyczne

Webinar: Jak osiągnąć prawidłową wagę - Wskazówki dietetyczne


Podczas webinaru zdobędziesz wiedzę na temat najważniejszych zasad, które pozwolą Ci wrócić do prawidłowej wagi w bezpieczny i zdrowy sposób. Poznasz kluczowe zasady odżywiania, dowiesz się, jak skutecznie planować posiłki oraz jak wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe na co dzień. Nie przegap okazji, aby zdobyć wiedzę, która pomoże Ci prowadzić zdrowszy tryb życia i cieszyć się lepszym samopoczuciem!


"Jak osiągnąć prawidłową wagę? - wskazówki dietetyczne” to nagranie z webinaru, w którym poruszamy temat zdrowego i bezpiecznego powrotu do odpowiedniej wagi z perspektywy medycyny chińskiej. Poznasz najważniejsze zasady dotyczące planowania oraz komponowania posiłków. Dowiesz się również, co pić, aby wspomóc utratę wagi, a także jak mają emocje wpływają na masę ciała. Chcesz przytyć? O tym również opowiadamy podczas szkolenia. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, utrzymać wagę czy poprawić swoje nawyki żywieniowe, ten webinar zapewni Ci niezbędną wiedzę i wsparcie, abyś mógł zacząć podróż ku zdrowszemu życiu już dziś!

Prowadząca: Ania Stoitsi-Nieprzecka - współtwórczyni marki Zdrowa Zupa, specjalistka medycyny chińskiej, akupunkturzystka, naturoterapeutka, coach zdrowia, z ogromnym doświadczeniem w pracy z Pacjentami w gabinecie akupunktury.

Czas trwania: 39 minut.
Nagranie będzie można obejrzeć jedynie po zalogowaniu się na konto w sklepie www.zdrowazupa.pl w sekcji Webinar. Ze względu na dużą objętość pliku i prawa autorskie, nie ma możliwości ściągania nagrania na własny komputer.

Orły gastronomi
Menu bez glutenu

Napisz opinię

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować