Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów
Webinar: Jak oczyścić wątrobę na wiosnę?

Webinar: Jak oczyścić wątrobę na wiosnę?


Gdy ptaki śpiewają, kwiaty rozkwitają, a wiosna stuka do naszych drzwi, warto pomyśleć o kondycji naszej wątroby. Według medycyny chińskiej, wiosna jest związana z narządem wątroby. Wątroba to organ, który szczególnie podlega wpływom stresu i gniewu, a także gromadzi toksyny, które przedostają się do naszego organizmu. Te dwa czynniki mogą prowadzić do stagnacji i nadmiaru w wątrobie u wielu osób.

  • Czas trwania: 56 minut

Podczas webinaru będziesz miała/miał okazję również poznać informacje, jak skutecznie oczyścić wątrobę. Oczyszczona wątroba to klucz do lepszego samopoczucia i długotrwałego dobrego zdrowia.

Prowadząca: Ania Stoitsi-Nieprzecka - współtwórczyni marki Zdrowa Zupa, specjalistka medycyny chińskiej, akupunkturzystka, naturoterapeutka, coach zdrowia, z ogromnym doświadczeniem w pracy z Pacjentami w gabinecie akupunktury.

Nagranie będzie można obejrzeć jedynie po zalogowaniu się na konto w sklepie www.zdrowazupa.pl w sekcji Webinar. Ze względu na dużą objętość pliku i prawa autorskie, nie ma możliwości ściągania nagrania na własny komputer.

Orły gastronomi
Menu bez glutenu

Napisz opinię

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować