Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów
Webinar: Dieta wspierająca pracę jelit - jak wyleczyć nieszczelność jelit?

Webinar: Dieta wspierająca pracę jelit - jak wyleczyć nieszczelność jelit?


Podczas webinaru będziesz miała/miał okazję również poznać informacje na temat podstawowych mechanizmów nieszczelności jelit i jej wpływie na organizm. Wyjaśnimy, jak dieta, stres i inne czynniki mogą przyczyniać się do rozwoju nieszczelności jelit. Będziemy omawiać znaczenie zdrowej flory bakteryjnej i jej roli w utrzymaniu integralności jelitowej bariery.


„Diet wspierająca pracę jelit – jak wyleczyć ich nieszczelność?” to nagranie z webinaru, w którym poruszamy temat zdrowia ostatniego odcinka układu pokarmowego z perspektywy medycyny chińskiej. Webinar jest skierowany do wszystkich osób, które są chcą zadbać o zdrowie jelit i dowiedzieć się, jak dieta może wpływać na ich pracę. Bez względu na to, czy jesteś osobą mającą problemy jelitowe, czy po prostu pragniesz poprawić swój ogólny stan zdrowia, ten webinar dostarczy Ci cennych informacji i praktycznych wskazówek. W końcu nie bez powodu mówi się, że zdrowie zaczyna się od jelit.

Prowadząca: Ania Stoitsi-Nieprzecka - współtwórczyni marki Zdrowa Zupa, specjalistka medycyny chińskiej, akupunkturzystka, naturoterapeutka, coach zdrowia, z ogromnym doświadczeniem w pracy z Pacjentami w gabinecie akupunktury.

Czas trwania: 1 godzina 11 minut.
Nagranie będzie można obejrzeć jedynie po zalogowaniu się na konto w sklepie www.zdrowazupa.pl w sekcji Webinar. Ze względu na dużą objętość pliku i prawa autorskie, nie ma możliwości ściągania nagrania na własny komputer.

Menu bez glutenu

Napisz opinię

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować