Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów
Wizyta dietoterapeutyczna online z Anetą

Wizyta dietoterapeutyczna online z Anetą


Jestem terapeutką Medycyny Chińskiej oraz akupunkturzystą. Medycyną Chińską zainteresowałam się 8 lat temu kiedy to sama przekonałam się na swoim organizmie jak to doskonale działa.

Z wykształcenia jestem technikiem farmacji na co dzień pomagam i doradzam chorym wrócić do zdrowia, stąd zainteresowała mnie ta dziedzina, która jest naturalnym dążeniem do równowagi, a co za tym idzie, do zdrowienia. Pochłaniając wszystkie możliwe publikacje na temat Medycyny Chińskiej, aby usystematyzować wiedzę, podjęłam decyzję o podjęciu nauki w Międzynarodowej Szkole Akupunktury oraz dodatkowych szkoleniach i kursach (w tym z Ziołolecznictwa oraz Dietetyki wg Medycyny Chińskiej).

Jak się okazuje, dieta jest kluczowym elementem w Medycynie Chińskiej w dążeniu do zdrowia w każdym jego aspekcie - stąd w moim gabinecie jest to podstawa i moi pacjenci są w tym aspekcie zaopiekowani.

Jeśli i Ty chciałbyś/chciałabyś zmienić swoje nawyki żywieniowe i pomóc sobie w różnego rodzaju dolegliwościach, dodać energii życiowej, poradzić sobie z emocjami, serdecznie zapraszam do kontaktu.


Wybierz termin
Cena: 190,00 zł

Napisz opinię

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować