Chleb Bezglutenowy - Wegański - 2 sztuki
Cena: 48,00 zł 46,00 zł

Chleb Bezglutenowy - Wegański - 2 sztuki


Waga: 690 gram (+/-) sztuka

Pieczywo wciąż stanowi dla wielu osób podstawowy produkt spożywczy w codziennym jadłospisie. Jeśli jesteś na diecie bezglutenowej, wcale nie musisz rezygnować z chleba.

Zestaw dwóch wegańskich chlebów bezglutenowych jest przygotowany z jakościowych produktów - nie zawiera mąki, drożdży, jajek ani zakwasu. Jest to więc idealna propozycja dla alergików i wegan.Warto też zwrócić uwagę na dużą zawartość siemienia lnianego - nie od dziś wiadomo, że jest to nasiono o działaniu osłaniającym przewód pokarmowy i regulującym pracę jelit.

Natomiast kasze (gryczana i jaglana) zapewniają nie tylko smak, ale i wartości odżywcze. Wśród innych kasz, zawierają one najwięcej żelaza i witamin B1, B2 i B6, a oprócz tego można w nich znaleźć magnez, fosfor, potas, krzem i cynk. Dodatkowo mają w sobie spore ilości białka, dzięki czemu są sycące i z powodzeniem sprawdzi się w diecie osób, które się odchudzają. Kasza jaglana to także źródło lecytyny, która usprawnia działanie układu nerwowego oraz poprawia pamięć.

Aby zachować ich świeżość, należy przechowywać je w opakowaniu i lodówce.


Dbamy o to, abyś zawsze otrzymywała/otrzymywał świeże produkty.
Z uwagi na potrzebny naszemu piekarzowi czas - zamówienia z chlebem składane między:
- poniedziałkiem a środą do godz. 13:00 będą kompletowane kolejnego dnia,
- środą po godz. 13:00 a niedzielą będą realizowane na początku kolejnego tygodnia.Chleby


Menu bez glutenu