Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

Specjalista ds. marketingu

ETAO Group spółka z o.o. powstała w 2017 roku i w ramach swojej działalności w 2019 roku stworzyła markę ZdrowaZupa.pl. Nasza firma to coś więcej niż zdrowa żywność, to sposób myślenia i kompleksowego podejścia do zdrowia oraz ciała. Mamy bezpośredni kontakt z Klientem Premium, który kupuje u nas i liczy na wsparcie naszych specjalistów. Rośniemy w szybkim tempie i szukamy do zespołu osób, które chcą się rozwijać, awansować i dobrze zarabiać.

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja kampanii marketingowych.
  • Prowadzenia SoMe firmy (Facebook, Instagram, LInkedin, YouTube, TikTok).
  • Przygotowywanie contentu na profile w mediach społecznościowych (teksty, zdjęcia, grafiki, wideo).
  • Tworzenie materiałów marketingowych na potrzeby wsparcia sprzedaży - e-booki.
  • Prezentacji, katalogi, newslettery.
  • Opieka nad stroną internetową w zakresie pozyskiwania ruchu.
  • Pisanie artykułów na firmowego bloga.
  • Analiza wyników działań marketingowych i dostosowywanie strategii w oparciu o zebrane dane.
  • Kontakt z influencerami.
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi (obsługa SEO oraz kampanii reklamowych).
  • Ścisła współpraca z zespołem.

Nasze wymagania:

  • Kierunek i poziom wykształcenia – wykształcenie w kierunku Marketingu (również nieformalne).
  • Posiadasz lekkie pióro – z łatwością tworzysz teksty.
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki każdego kanału SoMe.
  • Wiedza na temat Meta Business Ads,Google Analytics, umiejętność sprawdzenia statystyk.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru digital.
  • Doświadczenie w obsłudze programów graficznych (Canva,Photoshop, Illustrator, CupCut).
  • Znajomość aktualnych trendów marketingowych oraz umiejętność ich wykorzystania.
  • Znajomość branży dietetycznej (mile widziane).

Co dajemy w zamian:

  • Stałą pracę w nowoczesnej, szybko rosnącej firmie,
  • Umowę o pracę na pełny etat (umowa zlecenie w trakcie trwania okresu próbnego 3 do 6 miesięcy),
  • Wysoką pensję rosnącą wraz ze stażem pracy,
  • Comiesięczne premie,
  • Szkolenia, kursy wspomagające rozwój,
  • Bony świąteczne,
  • Duże zniżki na produkty firmy,
  • Pracę w naszej nowej siedzibie we Wrocławiu,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • Nie ma dla nas znaczenia wiek ani płeć. Nasz zespół jest różnorodny i pełen akceptacji. Liczy się dla nas człowiek.

Informacje

Lokalizacja: Wrocław

Typ umowy: Umowa o pracę (po okresie próbnym)

Godziny pracy: Pełen etat

Dodatkowe atuty:

  • Projektowanie i przygotowanie materiałów marketingowych oraz kreacji reklamowych (głównie eCommerce).
  • Przygotowywanie plików do druku.
  • Projektowanie banerów oraz innych grafik reklamowych.
  • Projektowanie stron internetowych, landing page’y.
  • Tworzenie infografik, obróbka zdjęć/grafik w programach graficznych.
  • Tworzenie i montaż filmów.
  • Dbanie o spójność wizualną opracowywanych materiałów graficznych i poszczególnych projektów.

Plik powinien być w formacie pdf, doc, txt lub innym tekstowym formacie.