Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ETAO Group spółka z o.o. powstała w 2017 roku i w ramach swojej działalności w 2019 roku stworzyła markę ZdrowaZupa.pl. Nasza firma to coś więcej niż zdrowa żywność, to sposób myślenia i kompleksowego podejścia do zdrowia oraz ciała. Mamy bezpośredni kontakt z Klientem Premium, który kupuje u nas i liczy na wsparcie naszych specjalistów. Rośniemy w szybkim tempie i szukamy do zespołu osób, które chcą się rozwijać, awansować i dobrze zarabiać.

Twoje zadania:

  • realizacja strategii doskonałej Obsługi Klienta - jakość i zaangażowanie,
  • realizacja działań w zakresie bieżącej obsługi zamówień ze sklepu internetowego,
  • obsługa telefoniczna i mailowy kontakt z klientami,
  • obsługa reklamacji,
  • współpraca z działami logistyki i marketingu,
  • praca zmianowa od poniedziałku do piątku 7.00-15.00 i 10.00-18.00 oraz w jedną lub dwie soboty w miesiącu 10.00-14.00 (możliwość w te dni pracy zdalnej - telefoniczna obsługa Klienta).

Twoje mocne strony:

  • bycie przykładem uczciwości, optymizmu i troski o Klienta,
  • gotowość do pełnego zaangażowania w rozwój firmy,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • umiejętność poprawnego formułowania zdań i ciepłej rozmowy z Klientami,
  • chęć i gotowość do nauki,
  • doświadczenie z call centre to super atut!

Co dajemy w zamian:

  • stałą pracę w nowoczesnej, szybko rosnącej firmie,
  • umowę o pracę na pełny etat (umowa zlecenie w trakcie trwania okresu próbnego 3 do 6 miesięcy),
  • wysoką pensję rosnącą wraz ze stażem pracy,
  • comiesięczne premie,
  • szkolenia, kursy wspomagające rozwój,
  • bony świąteczne,
  • duże zniżki na produkty firmy,
  • pracę w naszej nowej siedzibie we Wrocławiu,
  • możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • Nie ma dla nas znaczenia wiek ani płeć. Nasz zespół jest różnorodny i pełen akceptacji. Liczy się dla nas człowiek.

Informacje

Lokalizacja: Wrocław

Typ umowy: Umowa o pracę (po okresie próbnym)

Godziny pracy: Pełen etat

Dodatkowe atuty:

  • szkoła, kursy związane z dietetyką, żywieniem, dobrostanem człowieka,
  • doświadczenie w Dziale Obsługi Klienta,
  • znajomość e-commerce.

Plik powinien być w formacie pdf, doc, txt lub innym tekstowym formacie.