Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów
Pakiet Webinarów: Prawidłowa waga

Pakiet Webinarów: Prawidłowa waga


Webinar 1: "Jak osiągnąć prawidłową wagę - wskazówki dietetyczne", czas trwania 38 minut

Czy zmagasz się z problemami z wagą lub po prostu chcesz zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę? Nasza ekspertka Ania Stoitsi podzieli się z Tobą tajemnicami efektywnego kontrolowania wagi. Dowiesz się, jak dostosować swoją dietę, aby zdrowo schudnąć lub utrzymać prawidłową masę ciała. To webinar pełen konkretnych porad żywieniowych i praktycznych strategii, które pozwolą Ci osiągnąć swoje cele.

Webinar 2: "Wpływ emocji na uzyskanie prawidłowej wagi", czas trwania 45 minut

Czy wiesz, że emocje mogą mieć ogromny wpływ na Twoje nawyki żywieniowe i proces kontrolowania masy ciała? Ten webinar pomoże Ci zrozumieć, jak stres, smutek czy radość mogą wpływać na Twoje decyzje dotyczące jedzenia. Odkryj, jakie mechanizmy działają w Twoim ciele i jak możesz nimi zarządzać.


Kup 2 webinary i zaoszczędź 129 zł


Prowadząca: Ania Stoitsi-Nieprzecka - współtwórczyni marki Zdrowa Zupa, specjalistka medycyny chińskiej, akupunkturzystka, naturoterapeutka, coach zdrowia, z ogromnym doświadczeniem w pracy z Pacjentami w gabinecie akupunktury.

Nagranie będzie można obejrzeć jedynie po zalogowaniu się na konto w sklepie www.zdrowazupa.pl w sekcji Webinar. Ze względu na dużą objętość pliku i prawa autorskie, nie ma możliwości ściągania nagrania na własny komputer.

Orły gastronomi
Menu bez glutenu

Napisz opinię

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować