Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

Czy wiesz jak schudnąć skutecznie i trwale?

Znasz to: "próbowałam już wszystkiego" lub "walczę z nadwagą od lat"?
Jeśli tak to koniecznie sprawdź nasz skuteczny i sprawdzony pomysł.

Wiele badań wskazuje na to, że nadwaga rzadko kiedy jest wynikiem choroby, czy genów, a najczęściej jej przyczyną są błędne, często nieuświadomione nawyki.
Oznacza to ni mniej ni więcej, że zmiana nawyku, który powoduje nadwagę przyniesie efekt w postaci szczupłej sylwetki. Ważne jest żeby określić zmiana którego nawyku może być najistotniejsza dla celu jakim jest utrata wagi.

Podczas naszego coachingu twój osobisty opiekun przeprowadzi cię przez proces zmiany nawyków za kilku narzędzi coachingowych. Warunek jest jeden: twoje zaangażowanie w codzienny kontakt.

Opieka coacha wygląda następująco: na początek spotykacie się na godzinnym spotkaniu via skype lub video messenger aby omówić twoje cele na najbliższe tygodnie, spojrzeć na obecne nawyki i ustalić dobre nawyki, które zastąpią błędne. Postępy będziesz oceniać codziennie w dostarczonej tabeli.

Następnie wyniki z tabeli będziesz przekazywać codziennie wieczorem opiekunowi. Zrobisz to przez sms, messenger lub w krótkiej 5 minutowej rozmowie (formę ustalicie podczas pierwszego spotkania). Podsumujesz swoje starania z danego dnia i oboje ocenicie jak ci idzie.

Nawyku nie można wyplenić, można go zastąpić innym [link do artykułu z bloga] i praca taka, jeśli poparta jest dobrymi narzędziami trwa minimum 3 tygodnie.

Oferta coaching zdrowotny 3 tygodnie (jedna rozmowa godzinna, materiały pisemne plus codzienna ocena starań na podstawie tabeli aktywnych pytań i podsumowanie).

Opieka na 1 tydzień 300 zł

program wstępny

Sprawdź

Opieka na 3 tygodnie 800 zł

program zmiany nawyków

Sprawdź