REGULAMIN PROMOCJI

1. Regulamin określa warunki i zasady, na których odbywa się promocja w sklepie ZdrowaZupa.pl.

2. Promocja dotyczy osób, które podczas składania zamówienia w sklepie ZdrowaZupa.pl skorzystają z kodu rabatowego upoważniającego do 5% lub 9% rabatu do zamówień złożonych w sklepie internetowym ZdrowaZupa.pl (kod rabatowy znajduje się na oryginalnych grafikach, które znajdują się na stronie internetowej www.zdrowazupa.pl, w social mediach Zdrowej Zupy, w reklamach Google, Facebooka i Instagrama).

3. Promocja obowiązuje na zamówienia złożone od 29.04.2022 do 01.05.2022 ze specjalnym kodem rabatowym.

4. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać osoby, które w okresie trwania oferty promocyjnej zakupią produkty w sklepie ZdrowaZupa.pl i podczas składania zamówienia wpiszą prawidłowo specjalny kod.

5. Zasady oferty promocyjnej:

a) Klient może skorzystać z 5% (za zakupy do 399 zł) lub 9% (za zakupy od 400 zł) rabatu po prawidłowym wpisaniu kodu rabatowego MAJ22 (kod należy wpisać podczas składania zamówienia w wyznaczonym miejscu na stronie internetowej). Po wpisaniu kodu i zatwierdzeniu go pojawi się informacja o naliczonej zniżce.
b) 5% lub 9% zniżki odliczane jest od podstawowej ceny wybranych produktów (do rabatu nie wlicza się cena dostawy),
c) Kod rabatowy można wykorzystać kupując produkty w sklepie internetowym: https://www.zdrowazupa.pl/sklep/.
d) PROMOCJA NIE ŁĄCZY SIĘ Z KODAMI OD INFLUENCERÓW.
e) KOD RABATOWY ŁĄCZY SIĘ ZE ZNIŻKAMI WYNIKAJĄCYMI Z PROGRAMU PARTNERSKIEGO I LOJALNOŚCIOWEGO.

6. ZdrowaZupa.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym terminie bez konieczności podawania przyczyn.

%