Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

Zdrowa zupa - kim jesteśmy?

Tworzymy firmę, która chce wpływać na rynek gotowej żywności poprzez podnoszenie standardów i nieustanne podnoszenie jakości. Dlatego zajmujemy się produkcją gotowych do spożycia potraw, wpływających na poprawę zdrowia. Bazujemy na starych recepturach i łącząc je z nowoczesnymi smakami, komponujemy pełnowartościowe zupy. Tworzymy z pasji, dzięki czemu wszystko co wychodzi spod naszych rąk jest zdrowe i naprawdę smaczne. Zadowolenie naszych klientów to nasz największy sukces.Jakość i smak to podstawa

Jakość i smak to podstawa

Stawiamy na jakość i smak, dlatego warzywa, które wykorzystujemy w naszej produkcji są zawsze świeże, tak samo jak ziarna oraz aromatyczne przyprawy. Ponadto zupy przygotowywane są na wysokiej jakości, filtrowanej wodzie, która jest oczyszczona i zdrowa. Nasza kuchnia jest w stu procentach bezglutenowa. Gotujemy ręcznie, z zachowaniem najwyższych standardów produkcji i czystości.

Nasze obietnice to fakty

Wszystko co przeczytasz na tej stronie to nie tylko obietnice, to fakty. Rozpatrujemy każdą prośbę, przyglądamy się swojej pracy i poprawiamy ją nieustannie. Nasi pracownicy są tak samo ważni jak klienci, dzięki temu czują się dobrze i lepiej służą pomocą, chętniej pracują i czują się w pełni zaangażowani. To czuć na każdym kroku. Tworzymy team ludzi dla ludzi.

Nasze obietnice to fakty


Codziennie stajemy się jeszcze lepsi. Doskonalenie procesów produkcji i obsługi klienta to podstawa naszego działania. Pracujemy dużo i z radością aby zmieniać na lepszy rynek gotowej żywności i cateringu w Polsce i Europie.