Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

Zamiast pudełek otrzymujesz zestaw dużych słoików ze zdrowymi, gęstymi zupami, które zastępują wszystkie posiłki. Są one pasteryzowane na gorąco w maksymalnie 90 stopniach co pozwala przechowywać je nawet 6 tygodni w chłodnym, ciemnym miejscu (niektóre z rodzajów zup należy schować do lodówki.)

Taka kuracja to: 

- Zdrowe chudnięcie również dla alergików

- Piękna sylwetka mimo braku czasu i weny do gotowania

- Ciepły i wartościowy posiłek również w pracy

- Oczyszczone ciało i mnóstwo energii na co dzień

My wiemy, że zdecydowanie najprościej schudnąć i odciążyć ciało za pomocą ciepłych zup, we własnym domu, w pracy, nie rezygnując ze sportu. 

Przy takiej kuracji oczyszczającej efekty są odczuwalne i widoczne już po kilku dniach! Nawet 8 kg mniej na wadze w 4 tygodnie - i to w zdrowy i trwały sposób - to pozbycie się śluzu, toksyn, regulacja nawodnienia organizmu. 

Znacznie więcej energii i efekt tzw. „jasnej głowy” 

Podczas kuracji odrzucamy to, co niezdrowe i co obciąża ludzki organizm: cukier, gluten, laktozę, utwardzone tłuszcze, chemiczne dodatki 

Zupy zabierasz ze sobą, podgrzewasz i wlewasz do dużej miski lub termosu i zjadasz. 

Takie uproszczenie daje wiele możliwości pomimo nadmiaru pracy i zajęć domowych.

Zupy w swej naturze mają właściwości przyspieszające metabolizm tłuszczów, regulują trawienie, oczyszczają i goją jelita, nawadniają. Są uważane przez chińskich lekarzy za najlepszy sposób na utratę wagi. 

Kuracja to wygodny i bardzo zdrowy sposób na osiągnięcie upragnionych efektów [wybór kuracji – przycisk do sklepu]

Wystarczy, że wybierzesz wersję kuracji, dobierzesz ulubione smaki, złożysz zamówienie, a my wszystko dostarczymy – o nic nie musisz się martwić. Potem po prostu na każdy posiłek otwierasz słoik, podgrzewasz i …smacznego 

Otrzymujesz również szczegółową instrukcję oraz porady, co możesz pić w trakcie trwania kuracji, jakie rzeczy możesz zjeść jeśli będziesz bardzo chciała coś innego niż zupa, jakie suplementy mogą pomóc i co zrobić, żeby skorzystać z oczyszczania najlepiej, a na koniec jak zakończyć je właściwie. 

To nie jest zwykła dieta pudełkowa, to usługa i wsparcie

Do każdej diety dostajesz instrukcję i przepisy. Osoby, które chcą mogą skorzystać z coachingu – [link do zakładki coaching]

Kiedy wybierasz kurację popatrz na trzy czynniki [wybór kuracji – przycisk do sklepu]

1. Czas trwania

2. Ile chcesz i możesz jeść dziennie 

3. Czy chcesz jeść wersję wegetariańską czy mięsną 


ad 1.  możesz wybrać od tygodnia do czterech i później przejść na przykład na abonament lub jeść zupy, które zostaną ci z kuracji lub które sama ugotujesz

ad 2. możesz wybrać z opcji 4 lub 5 posiłków dziennie, czyli ok 1200 lub 1500 kcal dziennie, tak naprawdę najważniejsze jest to czy uważasz, że będziesz głodna w ciągu dnia. Istotne żeby nic nie podjadać, a przynajmniej żeby nie były to rzeczy z glutenem lub laktozą.

ad 3.Wersja wegetariańska to zestaw zup wegańskich i wegetariańskich, za to w wersji mięsnej możesz zjeść jedną zupę z mięsem dziennie czyli przy 35 słoikach zup dostajesz 7 sztuk zup z mięsem wybranych przez Ciebie.