Moje konto
Logowanie Przypomnienie hasła

Dołącz do nas:

• Szybki proces zakupowy
• Śledzenie statusu przesyłki
• Podgląd historii zakupów
• Informacje o promocjach i kuponach rabatowych

Rejestracja
Koszyk
Brak produktów

Kuracja odchudzająco - oczyszczająca zupami

Zamiast pudełek otrzymujesz zestaw słoików ze zdrowymi, gęstymi zupami, które zastępują wszystkie posiłki. Są one pasteryzowane na gorąco w maksymalnie 90 stopniach co pozwala przechowywać je nawet 6 tygodni w chłodnym, ciemnym miejscu (niektóre z rodzajów zup należy schować do lodówki)

Taka kuracja to:

- Zdrowe chudnięcie również dla alergików
- Piękna sylwetka mimo braku czasu i weny do gotowania
- Ciepły i wartościowy posiłek również w pracy
- Oczyszczone ciało i mnóstwo energii na co dzień

My wiemy, że zdecydowanie najprościej schudnąć i odciążyć ciało za pomocą ciepłych zup, we własnym domu, w pracy, nie rezygnując ze sportu.

Gwarantujemy szybkie efekty

Przy takiej kuracji oczyszczającej efekty są odczuwalne i widoczne już po kilku dniach! Nawet 8 do 12  kg mniej na wadze w 4 tygodnie - i to w zdrowy i trwały sposób - to pozbycie się śluzu, toksyn, regulacja nawodnienia organizmu. Zupa oczyszczająca jelita to pozwoli usunąć toksyny z Twojego organizmu, dzięki czemu nabierzesz więcej energii..

Znacznie więcej energii i efekt tzw. "jasnej głowy"

Podczas kuracji odrzucamy to, co niezdrowe i co obciąża ludzki organizm: cukier, gluten, laktozę, utwardzone tłuszcze, chemiczne dodatki

Zupy zabierasz ze sobą, podgrzewasz i wlewasz do dużej miski lub termosu i zjadasz.
Takie uproszczenie daje wiele możliwości pomimo nadmiaru pracy i zajęć domowych.

Zupy w swej naturze mają właściwości przyspieszające metabolizm tłuszczów, regulują trawienie, oczyszczają i goją jelita, nawadniają. Są uważane przez chińskich lekarzy za najlepszy sposób na utratę wagi.

Kuracja to wygodny i bardzo zdrowy sposób na osiągnięcie upragnionych efektów


Wystarczy, że wybierzesz wersję kuracji, dobierzesz ulubione smaki, złożysz zamówienie, a my wszystko dostarczymy – o nic nie musisz się martwić. Potem po prostu na każdy posiłek otwierasz słoik, podgrzewasz i …smacznego

Otrzymujesz również szczegółową instrukcję oraz porady, co możesz pić w trakcie trwania kuracji, jakie rzeczy możesz zjeść jeśli będziesz bardzo chciała coś innego niż zupa, jakie suplementy mogą pomóc i co zrobić, żeby skorzystać z oczyszczania najlepiej, a na koniec jak zakończyć je właściwie.

To nie jest zwykła dieta pudełkowa, to usługa i wsparcie

Do każdej diety dostajesz instrukcję i przepisy. Można również skorzystać z coachingu


Kiedy wybierasz kurację popatrz na trzy czynniki

1. jaki masz cel
2. przez jaki czas będziesz na diecie (zgodnie z celem)
3 .czy chcesz jeść wersję wegetariańską czy flexi, która zawiera po jednym mięsnym posiłku na dzień


ad 1. możesz wybrać od tygodnia do czterech i później przejść na przykład na abonament lub jeść zupy, które zostaną ci z kuracji lub które sama ugotujesz

ad 2. możesz wybrać okres trwania kuracji 5 posiłków dziennie, czyli ok 1200 lub 1300 kcal dziennie, tak naprawdę najważniejsze jest to czy uważasz, że będziesz głodna w ciągu dnia. Istotne żeby nic nie podjadać, a przynajmniej żeby nie były to rzeczy z glutenem lub laktozą.

ad 3.Wersja wegetariańska to zestaw zup wegańskich i wegetariańskich, za to w wersji flexi rekomendujemy aby jeść jedną zupę z mięsem dziennie czyli na przykład przy 35 słoikach zup zamawiasz 7 sztuk zup z mięsem wybranych przez ciebie