REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA! JESTEŚMY PRODUCENTEM: IM WIĘCEJ ZUP KUPUJESZ TYM TANIEJ PŁACISZ ZA SZTUKĘ! TYLKO 12,60 ZŁ ZA SŁOIK W KURACJI wege NA 4 TYGODNIE Do miejscowości w całej Polsce wysyłamy paczki FEDEX, a we Wrocławiu dowozimy pod drzwi! PROSIMY OPŁACAĆ ZAMÓWIENIA Z GÓRY ABY OGRANICZYĆ KONTAKT OSOBISTY! Czas oczekiwania 1-3 dni robocze.
Nasze Kuracje
  • Kuracje oczyszczająco-odc..
  • Małe paczki zup
Zdrowazupa.pl - Nasze zalety
Gwarancja jakości

Wszystko przyrządzamy ręcznie z zachowaniem najwyższych standardów produkcji i czystości, wdrożyliśmy certyfikat HACCP.

Bez glutenu i laktozy

Gotujemy dla wszystkich. Nasze zupy są zdrowe i nie zawierają glutenu oraz laktozy.

W szklanych słoikach

Zupy są przechowywane w szklanych słoikach, które nie wpływają szkodliwie na nasze środowisko.

Dostawa w całym kraju

Nasze zupy dostarczamy kurierem w całym kraju.

Dlaczego wybrać nas?

Jesteśmy firmą produkującą gotowe do spożycia potrawy, wpływające na poprawę zdrowia. Korzystamy ze starych receptur łącząc je z nowoczesnymi smakami. Korzystamy ze świeżych, najlepszej jakości warzyw, z wysokiej jakości filtrowanej wody, z najlepszych ziaren i przypraw.
Nasza kuchnia jest bezglutenowa. Gotujemy ręcznie z zachowaniem najwyższych standardów produkcji i czystości, wdrożyliśmy certyfikat HACCP.

Doskonalenie procesów produkcji i obsługi klienta to podstawa naszego działania. Pracujemy dużo i z radością aby zmieniać na lepszy rynek gotowej żywności i cateringu w Polsce i Europie.

Zdrowy Blog

Nadwaga i otyłość - skąd się biorą?

Zgodnie z Teorią Medycyny Chińskiej główną przyczyną nadwagi i otyłości jest osłabienie funkcji śledziony z jednoczesnym tworzeniem wilgoci i nagromadzeniem śluzu.Wiemy, ..

Sól kłodawska – dlaczego właśnie jej używamy w naszej kuchni

Sól kłodawska to niejodowana i wartościowa sól kamienna. Nie jest ługowana, czyli oczyszczana chemicznie, dzięki czemu stanowi bogate źródło mikroelementów oraz korzystni..

Botwinkowy zawrót głowy, czyli wiosenna zupa z botwiny

Zupa botwinkowa to bomba zdrowotna, na którą z utęsknieniem czekamy całą zimę. Wraz z nadejściem wiosny rośnie nasz apetyt na zdrowe i kolorowe, czyli warzywa. Botwinka, ..
Image Client

OPINIE KLIENTÓW

Iwona Barczyk

Olkusz

Smaczne zupy, super samopoczucie i najważniejsze WAGA W DÓŁ! Nie wiem dokładnie ile, bo się nie ważę, ale dużo. Swoją przygodę z zupami zaczęłam w październiku i wtedy przez miesiąc tylko zupy, różne, ale moimi numer jeden na zawsze zostaną #GULASZOWA I #POMIDOROWA. Dla mnie rewelacja. Teraz już włączyłam jajka na miękko, mięso gotowane i inne lekkostrawne posiłki. Chudnę dalej! Czuję się coraz lepiej, przestają boleć nogi, kręgosłup, prawie całkiem zniknęły problemy żołądkowe. A do tego mam więcej siły i chęci do życia. Nie odmówiłam sobie kawy, bo z tego nie zrezygnuję 😃, ale zwykłe mleko zastąpiłam tym bez laktozy. Teraz jem regularnie, ciepłe posiłki (a z tym miałam zawsze problem). Nie myślałam, że tak bardzo mam wychłodzony organizm. Dzięki Ani nauczyłam się pić ciepłą wodę. Dziękuję Ja jem dalej i GORĄCO WSZYSTKIM POLECAM !!!

12 Stycznia 2019
@Facebook

Maja Palczewska

Poznań

Zupki ze "Zdrowej Zupy".... Przede wszystkim na prawdę smaczne! Bardzo lubiłam ten moment zastanawiania się... Hmmm.... Na którą mam teraz ochotę...??😁 Kilka kilogramów mniej i duuuzo więcej energii życiowej. Choć nie przestrzegalam diety w 100% efekty i tak przerosły moje oczekiwania! Teraz przerwa na wakacje, a potem wracam do pysznych słoiczków! Dziękuję "Zdrowa Zupa"!!! Maja

24 Czerwca 2019
@Facebook

Magdalena Mroziewska

Poznań

Z całego serca polecam Zdrową Zupę. To, co ta kuracja zupami robi z moim ciałem przeszło wszelkie, moje oczekiwania. Mało, ze jest pysznie i pożywnie to jeszcze dodaje mi wigoru. Mam mega powera do pracy. Chodzę wypoczęta i uśmiechnięta. Kondycja skóry i ciała znacznie się poprawiła. Mniej wypadają włosy. Zniknęły w znacznym stopniu sińce pod oczami. Jestem po tygodniowym detoksie i zaczynam drugi tydzień. Wierzę,że osiągnę zamierzony cel. Dziękuję Wam z całego serca za dobro w słoiczkach, jakie przekazujecie innym

17 Maj 2019
@facebook

Zofia Życińska

Wrocław

O smakach nie ma co dyskutować. Trzeba ich doświadczyć organoleptycznie i...niuchowo😁 Uwaga: niezapomniane przeżycia i...odkrycia smakowe! Te słoiczki (a raczej ich różnorodna zawartość) nieźle narozrabiały w moim systemie pokarmowym. Zamówiłam wersję mięsną i o dziwo - zgubiłam (na mięso i wędliny) parcie i apetyt. Jakbym wspięła się na wyższy lewel. Jeśli tak działa detoks, to poklepuję się z dumą po ramieniu. I największa wartość dodana: przy każdym kliknięciu wieczka, czuję otulającą mnie falę miłości. Tylu pięknych ludzi zadbało o to, bym czuła się zaopiekowana, zdrowo nakarmiona i smakowicie dopieszczona. DZIĘKUJĘ Drużyno Z.Z

5 Lutego 2019
@Facebook
Napisz do nas